Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés úgy felkelni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés úgy felkelni minden nap, hogy mások élik a te álmaidat?

Figyelt kérdés

Elégedetlen vagyok az életemmel, viszont ötletem sincs, hogy merre kezdjem a változtatást, hogy vajon mi tenne boldoggá.

Az egész azzal kezdődött, hogy a barátnőm néhány hónapja elhagyott 1 év együttélés után. Borzalmasan a padlóra kerültem azóta.

Egyedül élek, egy kisvárosban, szinte depressziós vagyok.

Az utcán járva, elképesztő, hogy mások élik azt amik az én álmaim: egy gyönyörű nő, aki szeret, és akit szeretek, egy stílusos normális autó, életcélok stb.

Én azon túl semmit nem tudok felmutatni, hogy eltartom magam, nem élek senki nyakán, és van egy normál állásom. (kopp kopp)

Nemrégiben jöttem rá, hogy hiába sóvárgok azonban egy lányért, alighanem bennem van a hiba. Miután megismerek valakit eltelik x idő, és szép lassan előjön belőlem a túlzott irányítás. (szinte szakmai ártalom, azt kell mondjam)

Kimondom: irigykedem azokra, akiknek összejött az élet.

képtelen vagyok boldog lenni, és folyton az kavarog bennem, hogy semmit sem értem el, semmim sincs, és senki vagyok. Túl sokat viszonyítom magam másokhoz.

Nincsenek barátaim, haverjaim.

Mi a megoldás erre?!

Sokat költök, hogy jól érezzem magam, nem spórolok, talán pont ezért nincs félretett pénzem, próbálom élményekkel megtölteni a gyászos kis életemet....

26/F



2017. ápr. 24. 08:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
43%

„Ne légy pesszimista!”- kérte a srác

„Rendben”- válaszolta, majd elindult lakhelye felé, a semmiségbe a Szibériai pusztában. :D

2017. ápr. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Költőnő? ***** válasza:
Melóhelyről kollégákkal bandázni? Új hobbi, közösség?
2017. ápr. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

munkahelyemen majdnem mindenki 40 felett, aki meg korban passzolna, (4 fő de ők is 30 körüliek) mind kapcsolatban stb. nekik nem a bandázás az első, plusz közös téma sincs nagyon. (családalapítás, házasság, esküvő stb, én itt nem tudok labdába rúgni)

gondolkozom egyre jboban tényleg az új hobbin, hogy valami közösségbe kerüljek, találkozókra járni, ilyesmi, de oda ahol lehetőleg lányok is vannak.

2017. ápr. 24. 09:41
 14/23 anonim ***** válasza:
egyszerű, legyen célod.. ha megvan valósítsd meg.. ennyi.. ez olyan szimpla.
2017. ápr. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
81%

A saját álmaikat élik. Nem vettek el tőled semmit.


Nekem sincsenek barátaim, én ezt fontosabbnak tartom, mint a párkapcsolatot.

2017. ápr. 24. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
59%
A magyar nép többsége, nem a nagy és őszinte barátságokról híres, ugyanúgy mint a németek, ezért valahol az egész társadalom felelős, a fiatalok többsége pontosan ezért annyira negatív és boldogtalan mert nincsenek barátaik.
2017. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Nyugi, 26 évesen még semmiről nem maradtál le! Mondjuk szerintem az sem kevés, hogy normálisan tudsz élni és anyagilag rendben vagy. Ha van valami hobbid, az segíthet az ismerkedésben is. Pl. sport, túrázás...
2017. ápr. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ismerem az erzest. Nemreg ert veget egy nagyon hosszu kapcsolatom, es hirtelen azt se tudom mihez kezdjek.

Maniakusan pakolom a lakast, es het ev sz..rat lapatolom ki az eletembol.

26N

(ha van kedved, irj privatot)

2017. ápr. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

na látod, megoldottad a dolgot, pakolod a lakást :)

Mondjuk nem egy izgalmas hobby, de a semminél azért az is jobb :)

2017. ápr. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Csak azt hallom hogy... sírsz, ez a bajom, az a bajom, azt hiszed másnak nincs problemalya??!!

Rinyalsz , lehet hogy élről kene le szólnod , csodálkozol hogy miért hagyot el, lehet hogy férfit akart volna maga melle, nem peddig egy csajt. Egy évig ki bírta melletted, rossz volt neki :( sajnálom.

Állj a talpadra és szed össze magad, férfi vagy nem?!

Az életünket magunk irányítjuk, ha sírsz nem jön éled semmi sem. Nő, jobb munka vagy autó.... sok sikert!!!

2017. máj. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!