Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ri. Banc exek után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ri. Banc exek után miért engem választott?

Figyelt kérdés
Párommal jó ideje együtt vagyunk. Már az elején kiderült járt sztiptíztáncosnővel, barátnői barátnőivel, egy társaságból több csajismerőssel, mind nagy bulizós, gátlástalan volt. Láttam róluk fotót, nem átlagos csajok voltak, kissé ribisek. Nem vagyok csúnya, de nem öltözöm úgy és nem is viselkedek úgy mint ők. Kerdeztem miért van velem, ha egész életében olyan nők jöttek be neki? Nem mondott semmit.
2017. ápr. 24. 18:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

megunta a r1bancokat


24F

2017. ápr. 24. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Van ez a snassz, mondás hogy ku*vából lesz a legjobb feleség, de lehet már ő se hisz benne, vagy valami komolyabbat hosszabb távra tervez.

Am meg örülj neki, hogy már kiélte magát (legalábbis remélhetőleg) és így ismerted meg

2017. ápr. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Talán csak benőtt a feje lágya
2017. ápr. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Kiélte magát és most jöhet egy normálisabb nő.
2017. ápr. 24. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%
nemsokaig marad melletted.. tapasztalatbol irom.
2017. ápr. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

A ribik többe kerülnek. Ez a negatív verzió.

Ha szerencséd van, az előző válaszolóknak van igaza.

2017. ápr. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Kell a változatosság. Lehet, hogy jól meg vagytok perpill de tudod egy idő múlva szerintem hiányozni fog neki a megszokott életvitel és a női felhozatal. Ha bár voltak a történelemben nagy megváltozások mert van rá példa, hogy valaki megkomolyodott, de mégis kevesebben.


Szerinted miért nem válaszolt rá semmit?

2017. ápr. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mert nem tudott mit mondani?
2017. ápr. 24. 19:29
 9/11 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam,de szerintem amint rávillantja mosolyát egy fullos Barbie-baba,te múlt idő leszel.Vagy megcsalt nő.
2017. ápr. 24. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért, mert komolyabban el akart rajta gondolkodni.


Egy ilyen méretű váltásnak - első blikkre - nem egyszerű okai vannak.

2017. ápr. 25. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!