Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ri. Banc exek után miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ri. Banc exek után miért engem választott?

Figyelt kérdés
Párommal jó ideje együtt vagyunk. Már az elején kiderült járt sztiptíztáncosnővel, barátnői barátnőivel, egy társaságból több csajismerőssel, mind nagy bulizós, gátlástalan volt. Láttam róluk fotót, nem átlagos csajok voltak, kissé ribisek. Nem vagyok csúnya, de nem öltözöm úgy és nem is viselkedek úgy mint ők. Kerdeztem miért van velem, ha egész életében olyan nők jöttek be neki? Nem mondott semmit.
2017. ápr. 24. 18:39
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
57%
Mert eldöntötte magában, h neki mostantól rendes lány kell, na de hát az ízlése nem fog változni, melletted is mindig az olyanokat fogja lesegetni és iiiiigen, amint újra esélyt kap egy ri.bancosabb csajnál, aki az esete, neked hellószia, ennyivolt, jobbatérdemelsz nálam.
2017. ápr. 25. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!