Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baja a páromnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baja a páromnak?

Figyelt kérdés
Több mint 1 éve vagyunk együtt, de már nem nagyon bírom a szeszélyes hangulatát. Van, h majd kicsattan az örömtől, mindent szépnek és jónak lát, másszor meg olyannyira bedepressziózik, hogy már arra a pontra jutottunk, h olyankor nem is beszélünk egymással, mert csak összevesznénk. Nem elégedett a munkájával, 24 éves kezdő létére 350 ezreket keres havonta. Haza nem kell adnia, mindent jóformán csak magára kell költenie (spórol leginkább), de mindig panaszkodik, h nem elég a pénz, h ki kell menni külföldre (Németországba), de a német nyelv tanulásához még hozzá sem látott, nem tudom, h akkor mit szeretne ott csinálni. Na mindegy. Most is depressziós napja van és egyszerűen már nem tudom ezt kezelni. Már nem tudok pozitívan hozzáállni, h majd átmegy rajta. Egyszerűen ebbe belefáradtam, h mindig vigasztaljam és biztassam. Nekem is megvan a magam problémája, még sem rinyálok. Mert szerinte az én problémáim aprók.. Neki... Mivel én sosem panaszkodok ezért azt gondolja, h az én életem happy és gondmentes. A depressziói mostanában sűrűbbek is. Már az is megfordult a fejemben, h esetleg valami nő van a háttérben és most hánykódik... Vagy én már nem tudom egyszerűen mire gondolni. Annyiszor próbáltuk ezt megbeszélni és mindig mondja, h igyekszik visszafogni magát, de ez 2-3 napig megy... Mit tegyek? :(
2017. ápr. 25. 18:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%
Nem lusta kissé? Mert akkor lustaság > agyalás > hülyeségre kilyukadás > depresszió csapdájába sétál.
2017. ápr. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem lusta, dolgozik rendesen, állandó munkája van és van, h otthon is sürög-forog a ház körül.
2017. ápr. 25. 18:39
 3/11 Krukutyán Levente ***** válasza:
100%
Lehet van valami mentális baja. Ennyi pénzből már magánorvoshoz is el mehetne. Vedd rá valahogy.
2017. ápr. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Őszintén volt erről szó és kezdem azt gondolni, h igen tényleg szüksége van rá...
2017. ápr. 25. 18:43
 5/11 anonim ***** válasza:
Fura lesz, de szed vitamint?
2017. ápr. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Miért? Miért kell mindig mindenkit betegnek nézni és orvoshoz irányítani? Az emberi elme nagyon bonyolult. Többféle személyiségtípus létezik, a melankólikusra pl. jellemző a pesszimizmus, de ebbe most ne menjünk bele. 24 évesen nekem is sokat ingadozott a hangulatom, gyakran őrlődtem, hiába volt párom, nem éreztem, hogy a világ nagy dolgait meg tudnánk vitatni.....
2017. ápr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
61%

#1


Ekkora baromságot!


#Kérdező


Valószínűleg szomorú és sok dolog van amit nem mond ki, de bántja. Lehet elrontotta az életét és már most tudja, ogy a következő 50 év szar lesz. Ez b***a el az én kedvem is.

2017. ápr. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

#6: Nem hülyeség. Tapasztalat, nagyon sok embert láttam már

ezekkel a problémákkal, viszont leegyszerűsítettem egy ki-

csit a válaszomban.

2017. ápr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#8


Én nem unatkozom, akkor is sokat rágódom ezeken. És nem múlik el egy olyan gondolat, hogy már elrontottam és nem lehet kijavítani, de 40 évet még így kellene élni.

2017. ápr. 25. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Van, h majd kicsattan az örömtől, mindent szépnek és jónak lát, másszor meg olyannyira bedepressziózik, hogy már arra a pontra jutottunk, h olyankor nem is beszélünk egymással, mert csak összevesznénk"


Én is azt javasolnám, hogy keressetek fel egy szakembert, az majd eldönti, hogy bipoláris zavara van e párodnak, vagy "csak az élet nagy kérdésein filozofál"

Mondd már, van veszíteni valótok?

Nincs!

2017. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!