Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem olyan szép lánynak nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem olyan szép lánynak nagyon helyes pasija?

Figyelt kérdés

Szóval,tudom magamról,hpgy nem vagyok az a gyönyörűséges lány,sőt... Mármint az alakummal pl nincs baj, követem a divatot, sminkelem is, de az arcom nem a legszebb.

Most mégis egy 10/10 sráccal randizgatok.

Neki eddig csak gyönyörű szép barátnői voltak,sokan közülük modellkednek.

Azt mondta jól érzi magát velem, szimpi vagyok neki. DE még nem jutottunk tovább ennél.

Szerintetek lehetséges ,hogy egy ilyen jó pasi egy olyan lánnyal jöjjön össze,aki külsőre nem olyan szép?

20N


2017. ápr. 27. 01:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen - Talán - Nem
2017. ápr. 27. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Hát nagyon remélem,hogy nem az fog dönteni,hogy mennyire vagy szép. Ne érts félre,az se utolsó,de ha ebböl lesz valami akkor nagyon remélem,hogy annak valami értelmi alapja lesz sem mint kinézeti.
2017. ápr. 27. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%

Ha követed a divatot, sminkeled magad már nem vagy egy igazi egyéniség, akkor lehet hogy tényleg nem vagy a legszebb.

A fickó meg lehet csak te szerinted olyan, és az is hogy milyen barátnői voltak , semmit nem jelent. Az én barátnőm is azzal volt ő nem szép. De nekem ő a legszebb.

2017. ápr. 27. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Símán lehet, hogy nagyon bejössz neki. Amúgy miért randizna veled?

Lehet, hogy tetszik neki az alkatod, hangod, a hajad, brmi. Lehet okos vagy és ez bejön neki, mert szép, de buta bnői voltak eddig.

Lehet azt reméli, hogy mivel nem vagy annyira szép, mint az eddigiek, te majd végre mindent megteszel neki az ágyban. És ez így is szokott lenni:)

Szóval sok oka lehet, randizgass csak vele:)

2017. ápr. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Hogy nézel ki?

A szèpség relatív

2017. ápr. 27. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy eddig tényleg tökéletes lányok voltak a barátnői. Mindegyik okos,szép,gazdag volt. Nem értem,miért éppen engem akar. De persze örülök neki:)
2017. ápr. 27. 16:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!