Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire müködhet igy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire müködhet igy egy kapcsolat?

Figyelt kérdés

Életem első nagy szerelmét 18 évesen ismertem meg, sokat voltunk együtt tudta hogy szeretem vele vesztettem el a szüzességem bár nem jártunk azt gondoltam szerelemből kell és én szeretem. Egy pár hónapig elvoltunk aztán egyszer csak megszakiotta velem a kapcsolatot. Letiltott a közösségi oldalakról csináltam egy új profilt irtam neki megint letiltott. Rá 4 évre megkeresett és könyörgött, hogy bocsássak meg neki igazából mindent elmondott, hogy mit miért tett.

Nem akartam megcsókolni de megcsókolt és éreztem hogy én még mindig őt szeretem. Szerintetek müködhet igy egy kapcsolat?


2017. ápr. 27. 23:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem mindig brnned lesz az, hogy megint amikor legjobb minden, bekattan és letilt/lelép.

Bár...Te tudod milyen magyarázatot adott akkor.

Én nem lennék elég bátor h újból kezdjem vele azt ami nem is volt de mégis vége lett.

Légy következetes...ennyit tudok mondani és ne csak a hormonjaidra hallgass.

2017. ápr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Was hat gemacht.. und warumm??
2017. ápr. 27. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

És mit mondott, miért tette?

Mert attól függően tudunk válaszolni.

2017. ápr. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hajrá, én nem bíznk benne, meg ne higyje már azt, hogy ugrok, mint egy pincsikutya.


Eléggé önző lehet, ha azt hiszi, mindenki érte él, kéne a fenének.

2017. ápr. 28. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!