Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiutaznátok Amerikába egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiutaznátok Amerikába egy fiúhoz, úgy hogy még sosem találkoztatok élőben?

Figyelt kérdés

Barátnőt keresek, de az itteni lányok annyira nem jönnek be.. vagyis hát nem tartom öket párkapcsolatolag megbizhatonak. Szerintetek van olyan lány, aki csak online ismerkedés után kijönne hozzám? (persze nem akárki, csak akivel minden passzol)


24/F



2017. ápr. 28. 05:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
23%

Mi van? Ja, nekem hirtelen értelmetlennek tűnt a kérdés.

Mi a bajod a külföldi csajokkal? Szerintem sokkal értelmesebbek mint a magyarok többsége. És nem hiszem, hogy lenne olyan aki kimenne. Bár..

Kitudja, ha van olyan aki világot látna és fizetnéd az útját.

2017. ápr. 28. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Költőnő? ***** válasza:
84%
Nem.
2017. ápr. 28. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem
2017. ápr. 28. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
Én biztosan nem utaznék egy ismeretlen emberhez, ismeretlen helyre.
2017. ápr. 28. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
1000-ből 1 talán bevállalná, itt is volt hasonló kérdés, nem nagyon vevők erre a lányok. BTW, ugyanilyen helyzetben vagyok, nyár végén én is költözök, miért nem próbálsz szerencsét a helyi erőknél?
2017. ápr. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
18%
Ha van annyi pénzed, mint egy átlag amerikainak, akkor szinte bármelyik magyar lány kimenne hozzád.
2017. ápr. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%

miért nem te jössz hozzá?


24F

2017. ápr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Költőnő? ***** válasza:
83%
Azon h ÉN pl nem utaznék ki, azon mi lepontozni való van? Nem az volt a kérdés? De. Istenem, gondolkozzatok már neha kicsit.
2017. ápr. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Minden bizonnyal nem.


Az általánosítás pedig, amit leírsz, éretlenségre utal.

2017. ápr. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kizárt, gyere te haza.


Hiába vagyok határozott és kemény, mégis csak egy "gyenge" nő vagyok, akivel bármit megtehetnek, ha nagyon akarják.


Mi is távkapcsolatoztunk a párommal, de alap volt, hogy akkor találkozunk, mikor ő megy haza, mert bármi baj van, nem egy tökidegen országban vagyok, ahonnan esetleg haza sem enged, vagy elad prostinak, stb., hanem a családom közelében.


Szóval kizárt, és már két hónapja jártunk, mikor kijöttem hozzá - azóta együtt élünk nála -, és megbíztam benne, mert sohasem bántott, sőt.

2017. ápr. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!