Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti kiutaznátok Amerikába egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti kiutaznátok Amerikába egy fiúhoz, úgy hogy még sosem találkoztatok élőben?

Figyelt kérdés

Barátnőt keresek, de az itteni lányok annyira nem jönnek be.. vagyis hát nem tartom öket párkapcsolatolag megbizhatonak. Szerintetek van olyan lány, aki csak online ismerkedés után kijönne hozzám? (persze nem akárki, csak akivel minden passzol)


24/F



2017. ápr. 28. 05:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én képes vagyok megbízni emberekben akkor is ha csak netről ismerem, rengeteg emberrel találkoztam így. Viszont nem kezdenék párkapcsolati céllal ismerkedni valakivel, aki a világ túlfelén lakik.
2017. ápr. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Kint is van rengeteg magyar lány, próbálkozz náluk. Amúgy olyan nincs, hogy egy kontinensnyi lány megbízhatatlan. Ott is van sok normális, gondolom. Vagy esetleg inkább az a fontos, hogy tudjon a párod magyarul?
2017. ápr. 28. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Szerintem már alapból olyanok között keresgélj, aki tervez külföldön munkát vállalni, esetleg nyaralni Amerikában, mert amúgy elég nehéz lenne kicsábítani bárkit is...
2017. ápr. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Magyar lányt szeretnék, de akkor ahogy elnézem a válaszokat, statisztikailag kicsi az esély, hogy bevállalná ezt bárki is, ami persze érthető.
2017. ápr. 28. 14:23
 15/15 anonim ***** válasza:

Én még helybéli fiúval is minimum 4-5 hónap online beszélgetés/ kamerazas után találkoztam. Tegyük fel megismerkedtem egy férfival neten és amerikai ,vagy esetleg más messzebb országban él.. talán évek után szóba jöhetne a találkozó. Ismétlem találkozó nem egyből "párkapcsolat" mert ha az egyik fénlnek nem tetszik a valóságbéli személyiség lőttek az egésznek.. és az egyikotok tuti utcára kerül...

Ez a kérdés eléggé gyerekes felfogása váll,vagy csak megjött a lazaság stílus amerikátol... De nem ez nem ilyen egyszerű hogy kitalálsz valamit és csapjunk bele.. jó nyilván vannak pénzéhes nők , azoknál lehet próbálkozni de max 1-2 hónapot húznak ki melletted aztán át szállnak másik husira

2017. szept. 2. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!