Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Srácok mit szólnátok ahhoz ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok mit szólnátok ahhoz ha a barátnőtök azt mondaná "szűz vagyok"?

Figyelt kérdés
Friss kapcsolatban, 24 évesen. Egyáltalán mikor megfelelő elmondani? És ezt észre lehet venni a viselkedésen?
2017. ápr. 28. 20:54
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%
Valami hasonlót: "van ez így másokkal is"
2017. ápr. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel örülnék neki, szeretem a szűzeket:)
2017. ápr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Semmit.
2017. ápr. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%

több dologtól is függ,hogy mit szólnék.

ha csak zsákmány vagy,akkor végiggondolnám,hogy most akkor kínlódás vár,vagy minél előbb változtatni akarsz ezen az állapoton és én vagyok a végrehajtó szerepre kiszemelt alany.

ha viszont annyira jó csaj vagy és annyira tetszik a mentalitásod is,hogy a megtartásod fontolgatom,akkor meg azon gondolkodnék el,hogy most szexuálisan a szabály fanatikus,mintegy rossz prosti ezt nem azt csinálom időre kúró típus leszel,mint akik kikötik,hogy 3 hónap,fél év múlva,meg nem kapom be,nem fogom meg,nem,nem nem.

vagy pedig jól formálható,kíváncsi és tanulni vágyó típus.

ezeket a dolgokat mérlegelném.

2017. ápr. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
79%

Elgondolkoznék, hogy a barátnőm honnan ismer téged és milyen kapcsolatban áll veled, hogy ilyenekről beszéltek ! :O

30/f

2017. ápr. 29. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mivel nem jönnék össze olyan nővel komoly kapcsolatra, akivel még nem volt legalább néhány alkalommal szex, hogy ilyen téren is megismerjük egymást, eléggé meglepődnék. :D
2017. ápr. 29. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
7%

Meglepödnék és nem örülnék neki.

Huszontöt-hat évesen nem tanitobácsi akarok lenni, már bocs.

2017. ápr. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!