Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Nem akarok bajt

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Nem akarok bajt

Figyelt kérdés

Egy elég ijesztő kinézetű kigyúrt, kopasz pasi akit még gyerekkoromból ismerek állandóan irogat nekem, hogy menjek el vele randizni meg stb.

letiltani nem mertem hátha bosszút áll.

a barátom megelégete ezt és kiosztotta.

Amire a pasi annyit reagált, hogy találkozzanak és majd meglátjuk ki a férfi. A barátom belement, hiába mondtam neki, hogy ne... Már napok/hetek óta nem alszom emiatt. Ma fognak találkozni. Félek, hogy hozza a társaságát a csávó és baja lesz a barátomnak.. nagyon dühös és agressziv..


2017. ápr. 30. 09:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne aggódj. Aki ennyi nyomot hagy maga után az interneten, az óvakodni fog attól, hogy valami törvénytelenséget kövessen el. Menj vele, hívj barátokat, és kicsit távolabbról videózzatok a telefonotokkal.

De talán még nincs késő megírni a kopaszodnak, hogy a rendőrségen bejelentést tettél, zaklatás miatt. Talán ez is elég lesz a visszatartásához.

2017. ápr. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha annyira azt gondolja, hogy ő a Jani, akkor nem hiszem, hogy visz embert magával. Üzenem a barátodnak, hogy jó nagy hülye volt, hogy elment, mert nem tartozik semmivel. Fel kellett volna szólítani, hogy ne csesztessen különben feljelentés lesz. Mondjuk ez meg a te sarad. Milyen bosszút állna ?

30/f

2017. ápr. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!