Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki részegen ezeket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki részegen ezeket mondta akkor valóban így érez vagy részegen csak hülyeségeket beszélt?

Figyelt kérdés

Egy olyan amúgy kedves és normális és nagyon szép csajról van szó aki folyton azt hangoztatta, hogy ő nem tudja magát elképzelni egy komoly kapcsolatba, ő neki nincs "ideje" erre, magára szeretne koncentrálni mert most lett egyetemista és stb stb. Szokásos. Persze akadtak már pasijai bőven, inkább komolytalanabb dolgokra gondoljatok. Amúgy nem ismerjük egymást régóta de alapjáraton rendes lánynak tűnik csak nagyon nagy arca van. Meg hát én komoly kapcsolatot szeretnék ezt hozzátenném szóval hiába tetszett nagyon külsőre, nyilván nem illünk össze, hiába szemezgettünk párszor úgy nem nagyon lett ebből semmi.


Aztán a pénteken azon kaptam, hogy a szórakozóhely ahol mi is voltunk mellett egy padon ücsörög és sír. Odamentem hozzá, megsimogattam a fejét és kérdeztem, hogy mi a baj? Persze mondta ,hogy semmi. Aztán leültem mellé és vigasztalgattam meg beszélgettünk, adtam neki vizet. Aztán kifakadt, hogy Ő mennyire magányos és annyira egyedül van, nem szereti senki, hogy utálja magát, mindent elront és nem fog kelleni senkinek. Én meg mondtam neki, hogy ez hülyeség meg hát vigasztalgattam meg beszélgettünk. Aztán elgondolkodtam, hogy múltkor még ő nem akart kapcsolatot most meg sír, hogy sosem fogja megtalálni az igazit? Mikor kérdeztem tőle, hogy most akkor ez, hogy is van csak mosolygott magába és azt mondta, hogy buta vagyok ha nem értem (?). Mondom ok. Végülis tök jól elbeszélgettünk de nem történt semmi olyan, meg hát nem is akartam semmit amúgy csak hazakísértem mondom nehogymár egyedül akarjon hazakóvályogni éjjel. Viszont az volt a fura, hogy éreztem hogy bizony van valami, mennyire egy hullámhosszon vagyunk mi ketten csak eddig egyáltalán nem néztem úgy rá, nem ismertem egyáltalán és nem is beszélgettünk még előtte sokat. Bennem elég mély nyomot hagyott a dolog pedig csak beszélgettünk de mintha már 10000 éve ismerném. Olyan intim volt vagy nemtudom. Eldönteni se tudom, hogy most miért gondolkodok ennyit a lányon, eddig tök semleges volt nem az én világom. Meg másnap be is jelölt facen mert eddig ismerősök sem voltunk. Szívesen ráírnék, hogy mi újság vele de hát mégsem ismerjük egymást úgy szóval fura lenne na mindegy.


Meg amit a kapcsolatokról mondott azt sem értem. Nemtudom mit akart ezzel mondani. Most az az igaz amit józanul hangoztat vagy amit akkor mondott nekem? És mi az, hogy buta vagyok ha nem értem?


2017. ápr. 30. 23:22
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Egyem a kis szívét. Részegen rájött, hogy valójában egy értéktelen farokmelegítő, józanul meg az egoista, flegma stílusával próbálja leplezni az igazságot saját maga elől.
2017. ápr. 30. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Interferencia ***** válasza:
100%

Ez szép volt Jagi. :D


Nekem gyanús, hogy a részeg gondolatok ebben az esetben inkább őszinték voltak.

2017. ápr. 30. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát... az eset gyakorlatilag szóról-szóra megegyezik az enyémmel. A különbség csak annyi, hogy mindketten a nyolcadik osztályt végeztük el épp (a ballagási bulin történt ez a berúgás-vallomás).


Nos.

1. Tökéletesen igazat mondott: ő tényleg egy k. (valószínűleg "alappal" mondta, azaz több f-t fogott, mint ahányszor te villásreggeliztél.)

2. Ez nem szerelem, vagy efféle. Az "egy hullámhossz" viszont igaz: empatikus gyerek vagy, aki meglátott egy elesett lényt és hótt egyszerűen MELLÉESETT. Az EQ így működik.

3. Nem a te dolgod megoldani a problémáját (valószínűleg egy pszichológusé lesz).

4. Felejtsd el, "mint nőt" - ha érted mire gondolok. Az a legrosszabb, amit jelenleg tehetsz vele.

2017. máj. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, borban (és egyéb szeszes italokban) az igazság.
2017. máj. 1. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Vastagon barátzónában vagy. Józanul azért mondta, hogy nem tudja magát komoly kapcsolatban elképzelni, mert nem tetszel neki. Igen, részegen már őszintébb volt, de nem rád vágyik, csak jó voltál lelki szemetesládának.
2017. máj. 1. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
76%
Van egy olyan érzésem, hogy az 5-ös válaszolónak van igaza. De egy próbát megér, nem veszíthetsz semmit.
2017. máj. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!