Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 évesen 18 év alatti lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen 18 év alatti lánnyal párkapcsolatot létesíteni nagyon elítélendő dolog?

Figyelt kérdés
2017. máj. 4. 07:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Most csak ennyi alapján nincs véleményem róla, mert nem tudni, mennyire érett a lány, milyen a személyiségetek. Nekem volt osztálytársam, aki 18 évesen összejött egy 27 éves sráccal, ők pl. tök jól megvoltak, mert a lánynak több élettapasztalata volt, mint egy átlag tinédzsernek (tánctársulatban volt szabadidejében, folyamatosan utazott, szülők nélkül élt vidéken huzamosabb ideig stb.). 2-3 évig tartott a kapcsolat, és nem a korkülönbség vagy annak hatásai miatt szakítottak.


Viszont, ha teljesen őszinte akarok lenni, akkor tényleg azt gondolom, ha egy szabvány 18 éves kiscsajról beszélünk, akkor azért a 25 évesnél is van vmi difi, hogy nem a korosztályában keres, vagy ott nem talál. 25 évesen az emberek többsége már dolgozik, aktívan munkát keres vagy ha nem, akkor phd-zik. Teljesen más az élettapasztalata egy 25 évesnek és egy 18 évesnek, és azonnal kibuknak a gondok... 18 évesnek kb. az a legnagyobb baja, hogy a kedvenc zenekara feloszlott meg hogy kapott egy hármast matekból. Míg egy 25 éves többnyire magát tartja fenn...


Nekem azonnal ezek ugranak be:

- a 25 éves megrekedt a 18 éves szintjén érettségileg... ami kb. 2-3 évig működik, és ha a 18 éves az átlag módon érik, akkor már 20-21 éves korára is kiábrándul a 25 évesből, amiért az olyan éretlen, gyerekes és felelőtlen

- a 25 éves teng-leng, semmit nem tud felmutatni... amíg el nem kezd dolgozni a 18 éves vagy be nem fejezi az egyetemet, max. addig működik, aztán úgy érzi, a másik lehúzza

- a 25 éves vmi kis irányítható, cukimuki, kis vidám csajszit akar, mert a korabeli nők olyan kis morcik... a 18 éves is kb. azért az, mert fiatal, és semmi gondja-baja az életben... amikor bekerül a munka világába, már nem lesz olyan csacsogós meg mindig hepi

2017. máj. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát, agyban van is ott gebasz,aki ezt csinálja.
2017. máj. 4. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

"Milyen közös jövőtök lenne így?"

Ki mondta azt, hogy közös jövőt akar? Sőt, az ember nem úgy kezd egy kapcsolatba, hogy egyből a család meg a gyerek jut eszébe.

Úgyhogy miért ne lehetne?

2017. máj. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#13

Mi értelme egy kapcsolatnak úgy, hogy nem látsz benne jövőt? o.O

2017. máj. 4. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
52%

Nekem pont ilyen volt exem, én akkor töltöttem a 25-t nemrég, ő pedig 18 lett volna 4 hónap híján, szóval volt köztünk majdnem 7,5 év.


Őszinte leszek, én ezt még nem gondoltam betegnek, kicsit fialnak éreztem, de úgy voltam vele ne ezen múljon, nem is ezen múlt a dolog.


Helyzet pikantériája, hogy végül egy 35 körül férfiért hagyott el nem sokkal később aki épp válófélben volt. Addigra a 18-t pont betöltötte.

Na igen erre már lehetne mondani, hogy apakomplexus... Vele neki mondhatni majdnem 2 évig tartott, lány szülinapján dobta ki őt, és már egy másik nővel feszített. Ez csak egy mellékes megjegyzés, ha már elmeséltem a story-t.


Ő nem becsült meg engem, elég csúnyán ért véget, nem is részletezem, de valamit visszakapott ebből az élttől.



Szóval most, hogy elmeséltem az én történetemet, annyit mondok ez még határeset. De pl az hogy 28 meg 15 az már beteg, az egyértelmű. Nem törvénybeütköző, de már beteg...


De egy 25 és egy majdnem 18 éves lány, szerintem még alkothat egy működőképes kapcsolatot.

2017. máj. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem elítélendő, de számomra érthetetlen.

23 vagyok, és nem sok 20-22 alatti lány van, akivel bármit is akarnék kezdeni, nemhogy 18 alattival...

2017. máj. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
2017. máj. 5. 08:05
 18/19 anonim ***** válasza:
Mint látod, itt már le is élik az egész életeteket. Na és szerintük ez tuti nem lesz jó:) Szerintem meg, ha ketten jól el vagytok, semmi gond nincs. Az egy tuti dolog lenne, hogy egy életszakasz, akkor nem lenne ennyi válás, szakítás. Minden egyes kapcsolat egyedi, a két emberre tartozik.
2017. máj. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ez nagyon beteg, úristen... Valami tuti nem stimmel a sráccal...
2017. máj. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!