Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Számotokra ez visszataszitó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számotokra ez visszataszitó vagy nem, hogy állnátok az ilyen viselkedéshez?

Figyelt kérdés

Ha egy férfi kapuzárástól tart, és ugy kisérletezik,hogy hozzád nyomkodja magát,hogy müködik-e még vagy nem.Utána ha meggyõzõdött róla,akkor elismerõen azt mondja, hogy na még rendben van.Ez mind érzelem és szeretet nélkül történik.

Vagy olyan is elõfordul,ha tul van a sze@en,akkor csak az a válasza,hát ez tényleg pihentetõ.


2017. máj. 4. 11:46
1 2
 11/12 anonim válasza:
100%
Mar az is gaz,hogy igy hozzad nyomkodja magat,de,ha jol ertem utana semmi nem tortenik azon kivul,hogy o buszke magara,hogy meg felall neki.Ez igy olyan mintha nem kivanna teged,csak egy eszkoz lennel arra,hogy kideritse,hogy mukodik-e meg neki.
2017. máj. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Azért nem történik néha semmi sem, mert én is rossz vagyok vele, azt mondom neki,hogy én rajtam ne kisérletezz.Ez mind azért, mert semmit sem lehet megbeszélni vele.Haragszom rá, mert óriási türelemre van szükségem,hogy mindig a kedvébe járjak, azt hiszem belefáradtam egy kicsit.Sok tüskét adott nekem az életben,viszont ugy gondolom,hogy az együtt megtett ut miatt nem szabad elválnunk egymástól.
2017. máj. 4. 14:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!