Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kinek van igaza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek kinek van igaza ti hogy tennétek igazságot?

Figyelt kérdés
A barátommal 2,éve járunk. Ő is és énis fennt vagyunk egy közösségi oldalon az.az a Facebookon.Tegnap azzal jött hogy egy lány ismerősöm bejelölte de ő nem jrlölte vissza mivel tudja hogy jóba vagyok a lánnyal meg nem is ismeri.Én gondoltam rá kérdezek a lányra , hogy miért jelölte még,is be a barátom amikor nem is ismeri, ő pedig azt mondta azért jelölte be mert a barátom megbökte úgymond facebookon és rá akart kérdezni miért bökte meg! A barátom pedig tegnap nekem mutogatta hogy látom milyen hülyéges nem is jelölte vissza az a lányt...igy már végképp nem értem mi tévő legyek.
2015. jan. 16. 11:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda problémák...
2015. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 aladar12 ***** válasza:
100%
ne a faszbukon éld az életed. így tennék igazságot.
2015. jan. 16. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Hülyéges. Látod, tudat alatt te is tisztában vagy azzal, hogy mekkora hülyeség ez a kérés.
2015. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
67%
Felháborító, azonnal szakíts.
2015. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:

Megbőkés=dugni akarás.

Nekem sem tetszene...

2015. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez a megcsalás netovábbja.
2015. jan. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Odáig olvastam, hogy "...a Facebookon"

Nos, szerintem egyikőtöknek sincs igaza.

2015. jan. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nab**asszki, hát ilyet ez felháborító...
2015. jan. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Új generáció!

Nohiszen!

Én ha megbökök egy lányt azt biztosan nem az fb.-én teszem!

2015. jan. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Jajj ,de naív vagy östenkém. Addig örülj még mutogatja a facebookját a barátod. Nagyon sokan úgy csalják a b.nőjüket,hogy másik facebookot csinálnak,saját névvel,de képek nélkül,hogy a barátnő ne tudjon róla. Osztálytársamat is így csalja a pasija ... :))
2015. jan. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!