Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A párotok nélkül szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párotok nélkül szoktatok bulizni menni?

Figyelt kérdés
2017. máj. 11. 14:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ki mit ért bulizás alatt, mi szoktunk külön eljárni, akár barátokkal találkozni, akár koncertre vagy néha fesztiválra - nagyrészt más zenét hallgatunk és nem rángatjuk egymást olyan programokra, amit a másik nem élvezne.
2017. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Persze.
2017. máj. 11. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
igen.
2017. máj. 11. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Inkább vele nem szoktam soha. Külön járunk, mert más a társaságunk és más zenék érdekelnek minket.


Ja és kb évente két kézen meg tudjuk számolni hányszor megyünk bulizni. Szóval ha valaki elmegy kéthavonta (ahogy szoktunk), az nem valami olyan hogy állandóan ezért aggódunk minden hétvégén


26/F, 23/L, 3 éve együtt

2017. máj. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Én nem, ő igen. Bulizni nem nagyon jár egyikünk se, ő is csak inni a haverokkal. Én is mehetnék bárhova vele, mindig meg szokta kérdezni, van-e kedvem, de általában nincs :D
2017. máj. 11. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
61%
nem, mivel nem járok bulizni.. előtte se jártam.
2017. máj. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze, miért ne? Nem vagyunk összenőve.
2017. máj. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
2017-ben 2x voltam bulizni. Mindkettő helyre a barátom nélkül mentem (egyszer a vidéki nagynénémet vittük el egy retro diszkóba, mert ugye náluk ez vidéken nem olyan színvonalas + egyszer egy barátnőm 18. szülinapja alkalmából mentünk bulizni). Mindkettőt veszekedés követte és napokig tartó mosolyszünet.
2017. máj. 11. 16:47
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Közös a baráti társaságunk, úgyhogy ritkán, de persze, szoktunk.
2017. máj. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

8:


A barátod cigány. Nem származásra, rasszra, bőrszínre!


Hanem viselkedésre. Nálunk ezt cigánykodásnak hívják egyszerűen, amit ő csinál.

2017. máj. 11. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!