Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nárcisztikus ember tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nárcisztikus ember tud változni pozitív irányba?

Figyelt kérdés
Valahol olvastam,hogy az idő mulásával sikerülhet.Tud erre vki példát írni?
2017. máj. 12. 17:16
 1/9 anonim ***** válasza:
92%
Igen, ahogy öregszik, még nárcisztikusabb lesz.
2017. máj. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Hosszas terápia után TALÁN. Magától nem fog csak azért, mert telik az idő. Ha az ember jót akarsz magának, messziről elkerüli az ilyen embert. Persze ha valaki számára elfogadható kifogás bármire is a szerelem, akkor csak kellemes szenvedést tudok kívánni egy ilyen alak mellett.
2017. máj. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha, de soha nem fog változni, maximum rosszabb lesz!

A párom nárcisztikus, de mire erre rájöttem, már késő volt, behálózott és durván mélyre nyomott a játszmáival. Manipulál ott, ahol csak tud. Ha beleszeretsz egy ilyenbe, kínszenvedés lesz az életed, hidd el! Menekülj!


Nem mellesleg ha rá is tudod venni, hogy szakemberhez forduljon, akkor sem változik, még a szakemberek is egyetértenek abban, hogy őket is átvágják.


Ne reménykedj abban, hogy javulni fog a helyzet! Ha nyeregben érzi magát, kiszipolyoz, felőrli minden energiádat. Ha erőt veszel magadon és megpróbálod elhagyni, hadjáratba kezd és minden lehetséges módon zaklatni fog, semmitől nem riad vissza. Elkezdődik az ígérgetés, a nyájas kedveskedés és amint érzi, hogy visszakúszott hozzád, már következik is az újabb megaláztatás. Óriási játékosok, akiket pedig bekebeleznek, későn jönnek rá arra, hogy mi is történik velük.


Tudnék még rengeteget mesélni, roncs lettem mellette...

2017. máj. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek ilyen embert és az igaz, hogy sokszor segít másokon, ami így is-úgy is tiszteletre méltó, de azt veszem észre, hogy végső soron magáért csinálja. Dicsekszik vele, felhánytorgatja, hízlalja vele az egóját. Szóval a segítség mindenképp pozitív dolog, de a nárcisztikus ember természete nem igazán változik meg. Úgy értem se pozitív, se negatív irányba.
2017. máj. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"sokszor segít másokon, ami így is-úgy is tiszteletre méltó"


A legtöbbjük ezt csinálja, felajánlja a fizetése egy részét jótékony célra vagy az utcán pénzt ad a hajléktalannak, ami alapjáraton tényleg tiszteltre méltó, de a legtöbb leírásban azt is lehet olvasni, hogy pont azért csinálják, hogy megtévesszék a környezetüket, mondván, mennyire jó emberek.

2017. máj. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
5-ös pontosan erről van szó.
2017. máj. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Amint föld alá kerül rendbe jön.
2017. máj. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
90%
Persze, hogy erről van szó, ebben vagyok nyolc hónapja, mást sem csinálok, csak képzem magam belőle, hogy minél hamarabb és hatékonyabban meg tudjak szabadulni tőle. Őrület, hogy mennyire rafináltak. Próbáltam mindent, ha az összes közösségi oldalról töröltem magam, akkor a munkahelyi email címemre írt vagy idejött a lakásomhoz. Most más technikát próbálok majd alkalmazni, megpróbálok az agyára menni úgy, hogy ő mondja ki a végét. Szörnyű, hogy nekem kell taktikáznom, mert ő beteg.
2017. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Soha. Narcisztikussal eltem es az ido mulasaval egyre tragikusabb lett (es csak sok ev utan jottem ra h mi van vele!).

Keruld nagy ivben!

2017. máj. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!