Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Herby a videós tényleg ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Herby a videós tényleg ennyire elvakult és nem veszi észre hogy végre talpra kellene állnia mert otthagyja a családja?

Figyelt kérdés

Sziasztok!!!


Gondolom mindenki ismeri Herbyt aki YT-ban tevékenykedik már jó hosszú ideje. Aki nem tudja hogy mi van annak röviden...


Herby kiköltözött a szüleihez a kutyájával együtt. Eddig nem mondott el semmi konkrétat de szerintem mindenki tudja hogy mi a helyzet... Dia a párja szerintem megelégelte azt hogy Herby rajtuk élősködik. Jó régóta már nem vállal el semmilyen munkát, pedig van neki jó néhány számítás technika vizsgája ( gondolok itt a 3D modellezésre, after effect fullos kitanulása meg hasonló dolgok ) amivel elég jól tudna keresni. A YT pénzről most nem beszélek mert 140 ezer feliratkozó után nem kap ő olyan sokat sőt ( max annyit hogy egy számlát vagy az internetet kitudja fizetni ).


Akkor még van neki ez a betegsége..pontosan nem is tudom már. Talán pánikbetegség vagy valami hasonló. Ez kb teljesen kizárja azt neki hogy rendesen elmenjen dolgozni akárhova is.


Talán 1 éve hogy nála van a kutyája Hope akit jobban szeret a családjánál is kb. Értem én hogy egy kutya hatalmas felelősség de videóiban is látni hogy többet foglalkozik néha a kutyával mint a lányával.


Valljuk be Herby saját maga alatt vágta a fát. Tisztában volt vele hogy így is keveset keresnek és mégis kellett neki a kutya. Herby csekély fizetése az konkrétan Hope-ra megy...kaját venni neki stb.


Akkor volt az a balhé is mikor Dia ex párja zaklatta őket és belerúgott a kutyába. Herbynek az erről szóló videója miről szólt??? Persze hogy Hope-ról....de ő maga meg sem merte keresni Dia ex párját hogy elbeszélgessen vele vagy valami. Inkább a szokásos szöveg hogy ,, már hívtuk a rendőrséget is, és intézkedni fognak majd'' ez milyen férfi kijelentés??? Egy párkapcsolatban hogy támaszkodjon a férfira a nő ha az jóformán semmit sem csinál egy zaklató ellen ???


Akkor a másik dolog....aki kicsit is követi Herbyt vagy csak elég megnézni a videóinak a borítóképeit az észreveszi hogy az utóbbi időben rengeteget járkál ki a szüleihez. Ami nekem furcsa volt hogy pl. az egész Húsvéti ünnepet kint töltötte a szüleivel és a testvérével, ameddig Dia és a lánya Kimberli meg ott voltak az albérletben egyedül persze. És ez nem az első alkalom volt már hogy Herby az ünnepekkor inkább elmegy minthogy Diáékkal legyen. Szegény kislány mit lát ebből??? Azt hogy az apja egy nagy nulla és mikor együtt tudnának lenni akkor is inkább a szüleinél live-ol egész nap.


Bocsi hogy egy kicsit hosszúra sikerült és inkább egy ilyen elemzés szerű dolog lett ebből :D


Nektek erről mi a véleményetek???



2017. máj. 14. 21:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez egy beteg ember, akinek semmi felelőségtudata nincs. De a párja sem különb nála hogy még nem hagyta el, a kislányt lehet sajnálni egyedül.
2017. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%

Nekem az a véleményem, hogy nem látunk bele más èletébe 100%-ig.:)

Én nem ítèlem el, a pánikbetegség sok mindent megmagyaráz. Jobbulást neki!

2017. máj. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%
Kenyeret és cirkuszt a népnek!
2017. máj. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
76%

Pár éve mutattak nekem egy Herby videót, de az nem fogott meg.

Ettől függetlenül a pánikbetegségéről hallottam, ami azért elég komoly probléma. Nekem is van mentális betegséggel küzdő barátnőm, aki mindig is igyekezett dolgozni, de ahogy kiderült, hogy milyen személyiségzavarral küzd, munkaképtelenné nyilvánították. Valóban sokszor előfordult vele, hogy csak sírt, és ez egyáltalán nem volt neki kellemes - amúgy egy csupa szív, aranyos leányzóról van szó.


Amúgy nem értem, hogy ez a párkapcsolatok témakörben mit keres.

Egyébként a szülők általában a végsőkig támogatják a gyereket, legyen az bármilyen.

2017. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Semmi közünk hozzá, ès neked sem. Mindenki úgy cseszi el az életét, ahogy akarja. Èn amúgy k**vára nem èrtem, hogy mièrt kell valakinek az, hogy az egèsz életèt mások azonnal vissza tudják keresni youtube-n. Az okè, hogy feltesz pár vicces/jópofa videót, amíg nem megy át személyes dolgokban. Onnantól kezdve nem különb mint bármelyik majom a tv-be, mèg ha èrtelmesebb is lenne amúgy... Csak nekik ezèrt fizetnek is, Herby meg ingyen teszi ki a magánéletèt a nyilvánosság elè, holott nem kéne, már a családja vèdelme miatt sem... Valamint ez nagyon szerencsejátszma, mert ha egyszer leszerepel majd, a kutya nem fogja felvenni dolgozni valami èrtelmes helyre.
2017. máj. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Herby egy tipikus örök gyerek,aki úgy elvan a világban.. amúgy csak youtubeozásból magyarországon nem lehet megélni (a bicska kinyílik a zsebemben amikor az amcsi 20 éves egész nap játszik,meg vlogol,és sorra veszi a luxus autókat meg egy qrwa nagy házban él egyedül.. nincs bennem irígység,de ez valahol beteg szerintem).. ezt a többi magyar youtubeos tudja,és ők a videózás mellett rengeteget dolgoznak (már aki nem hobbista, hanem pl olyan mint a Dancsó meg a Magyarósi).. a youtube náluk csak másodlagos..
2017. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Kb. a műholdak magasságából szarom le, nem vagyok nő, hogy ismeretlenek magánéletén csámcsogjak.

Ha érdekelne az ilyesmi, akkor előfizetnék a Story magazinra.

2017. máj. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Az az ember buta,mint a tök és sok hülye "nokedli" még utalja playpalon is a pénzt,hogy cs:gozzón,meg elverje a pénzt cigire meg piára.Ha már fizetnek neki úgy,hogy lényegében nem is gyárt minőségi tartalmat,legalább egy pszihcológushoz elmehetne annyi pénzből,sőt,olyan is van,aki skype-on rendel,úgyhogy lényegében ilyen segítség ott van a segge alatt,csak lusta dög utánajárni.

Egyébként pasztmek,ezen a Kimberli neven majdnem leájultam az ágyról.Mert ha roma lenne ez a dilinyós,még nem lepne meg,de hát nem az.Alapjáraton is olyan hülye név és egyébként is,annyi normális név van.

Summa summarum:ezt az embert egyszerűen nem tudom sajnálni.

2017. máj. 15. 04:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Költőnő? ***** válasza:
Még hány kérdést fogsz róla kiírni?
2017. máj. 15. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem a témával kapcsolatban :DDDDD
2017. máj. 15. 06:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!