Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családja van azt mondta nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családja van azt mondta nem szereti és otthagyná hogy lehet egy ilyet feldolgozni?

Figyelt kérdés
Másoknak meg azt mondta mikor felhozodtam és nem voltam ott hogy ő a családját nem hagyná ott meg nem kellek neki. Nekem meg azt hogy meg kell.ismerni egymást. Én így nem foglalkozok vele
2017. máj. 15. 06:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Most már lassan kezd kimenni a divatból,hogy 20 éves kis lányoknak 40-50 éves férfi (tata) kell,most az a módi,hogy minden kis csitri házas emberbe szeret bele? Menjetek már! Egyedülló mi a f..mért nem jó? Minek kell bele piszkítani egy házasságba? Azt is a farkánál fogva kellene fellógatni, ott van a családja foglalkozzon velük!
2017. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hmm
2017. máj. 15. 07:35
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Te meg szégyelheted magad hogy foglalt emberel álsz szoba?Akinek még gyereke is van.
2017. máj. 15. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem csodálom, hogy xar a házassága, ha más nő után futkos, ahelyett hogy a feleségére és a gyerekére szánná ezt az energiát. Nem lennék a feleség helyében. Te meg erre vágysz.

Egészen biztos, hogy ezt akarod? Komolyan olyan férfi való hozzád, aki első füttyre eldobja a családot az új punciért? Aki össze-vissza hazudozik neked és az ismerőseinek is? Egy ilyen hűtlen disznó?!

Egy életen át hordanád a bélyeget, hogy szétszedted a családot, elvetted egy gyerek apját. A félrelépő férj ilyenkor sose hibás, csak a gaz csábító ribizli.

.... És akkor ez az optimista verzió, ahol elhagyja a feleségét.

2017. máj. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Igazi minta ferj es csaladapa, ne hagyd veszni ezt a peldas, tokeletes ferfit, hisz biztos teged is ennyire szeretne es becsulne a kesobbiekben...(ironia)


Hulye vagy. Nem ertem az ehhez hasonlo f**zszopoknak miert nem lehet bemutatni? Aztan talan elgondolkoznak magukon. Szerencsere, ram meg csalados ember nem hajtott, de csak tegye zsebre amit tolem kapna az ilyen.

Brr a kiraz a hideg is a szeretoi szereptol...

2017. máj. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Kérdező, ok, hogy te mit gondolsz, hogy ő mit gondolhat most esetleg, de nagyon nézd meg, hogy nem csak csak energiáidat szándékszik elvenni. Nagyon sok ilyen férfi csak provokál azért, hogy még több energiát szívjon belőled, akár beszéddel, testiséggel vagy bármivel.

Mondd neki, hogy cselekedjen, ne ígérgessen.

2017. máj. 15. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem mindkettőtöket meg akar tartani
2017. máj. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!