Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Zavarna ha az exed kibeszélné...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna ha az exed kibeszélné másoknak hogy milyen volt veled a szeretkezés?

Figyelt kérdés
2017. máj. 16. 19:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja, senkinek semmi köze hozzá. Mondjuk ha csak dicsére az csak az egómat növeli. De igazából az is nyomorékság és elkapnám.. Egy két szóra.
2017. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%

azt tesz amit akar és én is...jó eséllyel hallani sem fogok róla...


24F

2017. máj. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Hm szeretem hallani,hogy azt mondja másoknak ,hogy jó voltam. Eddig senki nem panaszkodott
2017. máj. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%
Parasztságnak tartom az ilyen viselkedést,elvégre ez két ember magánügye.Sajnos volt már,aki lejáratott a hátam mögött,nem is hagytam annyiban.A mostani nőjének kitálaltam,mekkora suttyó...majd rájön.
2017. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán izgat kivel mit beszél, és amúgy se fogom soha megtudni.
2017. máj. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az lehetetlen....-nem volt szex az exekkel!


A párom ezt nem bánja....-Jah én sem....

2017. máj. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem örülnék neki, elvégre magánügy. De ezt akkor tudnám csak elképzelni, ha haragban váltunk el, akkor meg úgysem találkozunk soha többet, tehát nem érdekel.
2017. máj. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem örülnék.Főleg akkor nem ha visszajutna a fülembe.Szerintem ez magánügy még akkor is ha mondjuk nem szépen váltunk el.
2017. máj. 17. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen célból. Ha tanácsot kér a jövőre nézve, és esetleg felhoz példát, az nem zavarna, vagy ha vmi nagyon extrém / vicces pillanatról mesélne - de ezt is úgy, hogy nem szaftosan, minden részletre kitérve. Ha csak heccből, rosszindulatból, menőzésből csinálná, és olyan dolgokat árulna el, ami tényleg szigorúan két személyre tartozik, az zavarna.
2017. máj. 17. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Sunshinedoll ***** válasza:
Nyilván zavarna, én se pofázok erről másoknak, pedig épp lenne mit sokukról :DD
2017. máj. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!