Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nyilvánosan nem szokásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nyilvánosan nem szokásom szájra puszit adni a lánynak, főleg nem csókot. Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
20f

2017. máj. 17. 12:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Jobb, mint amikor a tescoban a mirelithűtőkön fekve, majdnem dugnak már.

De egy szájra pusziban vagy egy csókban mi olyan nagy dolog van? Van gusztusos és gusztustalan formája is nyilvános helyeken.

2017. máj. 17. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha így esik jól, akkor csináld. Te dolgod igazából.
2017. máj. 17. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mivel nem ismerlek, így semmit nem gondolok, te dolgod. Viszont ha az én barátom lenne ilyen, az eléggé feszélyezne. Én imádom puszilgatni és csókolgatni, nyilvánosan is.
2017. máj. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Engem zavarna - nem kell felalni egymást, de egy szájrapusziban pont semmi kompromittáló nincsen.
2017. máj. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól teszed, én például rosszul vagyok a nyilvános nyalakodástól. Még a szájrapuszi/kézfogás hagyján, de én még azt sem szoktam nyilvánosan, szerencsére a férjem is ilyen típus, így nincs ebből konfliktus.
2017. máj. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megértelek, én se szeretem csókolózni. Gáznak érzem mások előtt, amolyan illetlenségnek. Másfelől nem szeretem, ha utána még ilyen nyálas marad a szám (akkor is ha megtörlöm), és utána még metrózni, tömegközlekedni meg ha esetleg utána megyek is valahova. Szerintem otthonra való dolog elsősorban. Nálam a szájrapuszi belefér az utcán, azzal nincs gond köszönésnél pl. 19/L
2017. máj. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Sunshinedoll ***** válasza:
Én sem vagyok nagy nyalifalós közterületen, de mondjuk ha a párom kikísér a buszhoz, villamoshoz, vonathoz, akkor azért csak megcsókolóm búcsúzóul, rohadtul zavarna, ha ennyit sem tudna csinálni, ebben szerintem nincs semmi gáz. Az a gáz, mikor egymás ölében ülnek, tapiznak meg a nyelvüket dugdosgatják egymásba :D
2017. máj. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!