Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ekkora korkülönbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ekkora korkülönbséggel hosszú, komoly kapcsolat kialakítható?

Figyelt kérdés

Tudom, ezer ilyen kérdés volt, nem is biztatásra várok, hanem őszinte válaszokra. Közös munkahely, de nem közvetlen munkakapcsolat, én 42 nő, ő 35 férfi. Egyikünknek sincs senkije.

Működik egy ilyen kapcsolat, mondjuk 10 év múlva is?

Még csak az "egymáson felejtjük a szemünket" időszakban vagyunk, szóval semmi komoly és konkrét.

Én most még nem feltétlenül nézek ki idősebbnek, mint ő, tehát ő azt is gondolhatja külsőm alapján, hogy harmincas vagyok.

Mindig is az idősebb férfiak jöttek be, de vele kapcsolatban nem érzem a korkülönbséget.



2017. máj. 21. 07:35
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Hármas vagyok. Nézd meg az új francia elnököt, hány év van köztük a nő javára, 25? :D

Egyébként szerintem az 53,45 sem para, viszont ha téged zavarna, akkor ne. Én csak azt mondom, hogy én, sokkal fiatalabban is lazán el lennék egy nálam 6-7 évvel idősebb nővel.

2017. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

10: Hát van, akik már 30 éve házasok, van, akik 8 évet voltak együtt.

Nem a kor miatt szokott megbukni egy kapcsolat.

Ha összejövéskor kifejezetten tetszett a korkülönbség, később miért lenne szakító ok? Nem értem.

2017. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Hát, mondjuk befigyel egy huszonéves leányzó...

Jó, ez lehet, hogy most gyerekes volt, tudom, akkor is lehet megcsalás, ha fiatalabb a nő a kapcsolatban, de egy öregedő nő vs. fiatal, szép lány....

2017. máj. 21. 08:07
 14/29 anonim ***** válasza:
Valaki az érett nőket szereti :) Egy próbát szerintem még mindig megérne, aztán ha majd együtt lesztek, akkor nem fogsz ezen gondolkodni.
2017. máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:

Hát figyelj, legutóbbi kedvesemről kiderült, hogy megcsalt velem valakit. Az illető nő, akivel együtt él, jóval fiatalabb nálam... viszont sokkal merevebb, és ő néz ki idősebbnek.:)

Neked komoly gondjaid vannak a témával, inkább ne szivasd ezt a szegény fiút, nem jár veled jól.

2017. máj. 21. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Az is elég gáz, hogy 42 évesen nem vagy tisztában magaddal, nem vagy tudatában az értékeidnek, nem tudod, mit tudsz adni egy férfinak, ami miatt a legjobb választás vagy.

Még nem is jött létre a kapcsolat már azon morfondírozol, miért fog elhagyni, helyetted másokat választani. Ez nagyon gáz.

2017. máj. 21. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Az önbizalomhiány nem életkorfüggő.
2017. máj. 21. 08:26
 18/29 anonim ***** válasza:

17: De igen, az.

Minden érzelmi defektuson dolgozni kell, és ezt te már évtizedek óta elmulasztod. Így sajnos nem vagy jó szerelmi partner, kb. egy 17 éves érzelmi érettségén állsz.

2017. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Te viszont-bár nem tudom hány éves vagy- nem szerezted meg azt a tudást vagy bölcsességet, hogy az ember összetettebb annál, hogy ennyi infó alapján kijelenthesd az érzelmi érettség mely fokán áll.

Bocs, de ha komolyan így gondolod, akkor én-a te logikádat követve-arra gondolok, hogy te viszont az emberismeret magas fokán nem állsz,még ha azt szeretnéd is elhitetni.

A kérdésem lényege nem személyiségem elemzése volt. Ha nekifutsz még egyszer, most kissé alaposabban a kérdésnek, abból kiderül.

2017. máj. 21. 08:53
 20/29 anonim ***** válasza:
Még tíz év sincs köztetek. Ez nem olyan túl nagy korkülönbség. Én is így voltam a párkeresésnél,hogy csak is az idősebb férfi jöhet szóba, aztán a sors mégis összehozott egy tőlem (35) 6 évvel fiatalabb férfivel. Pedig az elején nem is tekintettem rá mint lehetséges férfi partnerre, aztán idővel ez átalakult... Beleszerettem. Úgy voltam vele, lesz ami lesz, már én sem vagyok olyan fiatal, próbáljuk meg... És eddig még nem bánta meg egyikőnk sem. :) Ha nem zavarja a férfit sem ez, más egyéb minden összevág köztetek, akkor szerintem adj magatoknak egy esélyt. Nem tudom meddig fog működni, valakinek sok éven át működik, van akinek nem. Szerintem ez egyéntől és nem a kortól függ.
2017. máj. 21. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!