Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy ilyen duci alkatú lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen duci alkatú lánynak milyen pasiknál van esélye?

Figyelt kérdés

Mit kell tenni hogy moletten is tetsszen a pasiknak?


[link]



2017. máj. 22. 14:31
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
55%
Balnavadaszoknal.
2017. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
42%

Úgy látszik nagyon sok nő átesett a ló túlsó oldalára és elvesztette a realitásérzékét ezzel a nagy "fogadd el önmagad, ahogy vagy" feminista lózunggal. Kisanyám ez nem molett, hanem erősen elhízott kategória, ami potenciális veszélyt jelent az ember egészségére különböző koleszterin, szív- és érrendszeri illetve ízületi problémák formájában. A szexisen molett kategória - ami a férfi szíveket (meg egyéb "ingerelhető" testrészeket :P) megdobogtatja és amely esetében tényleg legitim az önelfogadára való hivatkozás - az körülbelül ez a kategória:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

A kérdésben linkelt képen látható csaj (meg gondolom te is) fényévekre van ezektől a nőktől, akik valóban dögösek annak ellenére, hogy nyilvánvalóan van jó pár plusz feleslegük, de azok egyenletesen és szexisen oszlanak el a testükön.

Első körben kezdj el egy komplett étrend- és életmódváltást (minőségi táplálkozás, sport, cigi/pia/kóla egy ideig zéró) és csak azután kezdj gondolkodni az ilyen dolgokon. Mert a kérdésed megfogalmazása alapján gondolom legalább egy olyan válaszra vársz, hogy "Igen, ha jó a kisugárzásod, akkor esélyed van akár egy +180 centis, sportos, helyes szépfiúra, mert sokakat közülük csak a belső értékek érdekelnek. Én is ismerek ilyen duci csajt, aki egy hasonló szépfiúval van már x éve kapcsolatban....blablabla"

Amúgy ez a csaj maximum a mélynövésű lúzer elkeseredett gebe ürgéknél illetve a durván túlsúlyos, igénytelen melós pasasoknál jöhet valamelyest szóba. Nekik vagy annyira nincs sikerélményük (előbbi esetben) vagy annyira igénytelenek (utóbbi esetben), hogy hajlandóak kompromisszumot kötni egy ilyen nővel is.

2017. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj, de ez tényleg nem a molett alkat, hanem kövérség. Ebből viszont látványosan lehet fogyni viszonylag gyorsan...

A kérdésre: elsősorban hasonlóan túlsúlyos férfiaknál van határozottan jó esélyed (ismerek is ilyen párt), illetve ahogy fentebb is írták, azoknál a férfiaknál, akiknek már minden mindegy csak nő legyen mellettük (na őket nem ajánlom). Esetleg 1000-ből 1 olyan eset van hogy egy tényleg topos srácnak megtetszel, de akkor te leszel a kivételes.

2017. máj. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
73%
Ne haragudj, de ez nem duci... Ez a szint a saját egészségére is igen veszélyes már.
2017. máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
69%

Kérdező, gondolom te pontoztál le nullára, utolsó válaszoló vagyok. Neked is tudnod kell ,hogy igazam van, ezt nem elfogadni kell hanem változtatni rajta.

Kérlek nézd meg a következő képet alaposan:

[link]

Akit belinkeltél az az utolsó vagy még afelett... az nem a molett vagy a duci kategória.

A molett / duci szerintem a képen: 35%

Felette már nem nevezném annak... az 50-60% meg ... igen sajnos az erős túlsúly... Le lehet pontozni megint nullára de attól neked nem lesz jobb, engem meg nem érdekel.

2017. máj. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
34%
2017. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
68%

Kedves válaszolók! Egészen megdöbbentett az az alpári "jóindulat", zsigeri, kocsmai beröfögés, amivel szegény duci lányt illetitek. Egyrészt ő dönt a saját súlyáról, mert az ő élete - ajánlom a "nem te döntöd el" válaszadó figyelmébe. Másrészt honnan a rákból tudjátok eldönteni, hogy neki majd csak "dagadt, targoncasofőr, mélynövésű lúzer pasik" jutnak majd? Belenéztetek otthon a teszkós kristálygömbbe? :D


Kérdező, szerintem nincs veled semmi baj, cuki csaj lehetsz :D. Mondom ezt tradicionálisan jóképűnek tartott, sportos férfiként. Ha ezért "bálnavadász" vagyok az emberek szemében, akkor vállalom. Ha van további kérdésed, írj priviben.

25/F

2017. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
55%
Szia, fogadd el magad és legyél magabiztos. Nagyon sok sportos jóképű pasinak tetszenek a kifejezetten duci csajok. Van akinek ez a nő ideál. Én is a kerek nagy formákat szeretem, hatalmas fenék, vastag comb, nagy poci. Viszont nagyon kiábrándító tud lenni, ha egy lánynak a kilók miatt komplexusai vannak, nem tudha elfogadni magát, akkor sem ha tetszik a pasiknak. Szóval ne gorcsölj rajta, sokaknak nekem is bejön.
2017. máj. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim válasza:
Nekem a hasonló alkatú lányok tetszenek vékony létemre: )
2017. máj. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
Nekem is
2017. máj. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!