Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen még nem csókolóztam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen még nem csókolóztam és még szűz is vagyok. Miért gond ez a mai világban? Szerintem sokan vannak ezzel így

Figyelt kérdés

2017. máj. 22. 20:44
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátok hiánya általában kézen fogva jár a pár hiányával is nem?

Legalábbis az itteni hozzászólásokból kiindulva. Gondolom a szociális képességek gyengesége lehet az ok. Senki ne vegye sértésnek csak érdekelne másokban is felmerült-e már ez.

2017. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Érdekes. Sok mindent tudunk már rolad, de a nemedet nem. Lehet, hogy a lehetséges kapcsolataidban is ilyen hiányok vannak?
2017. máj. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
48%
Óóó persze, nem gond, ahogy a bölcsek előttem mondják. Tulajdonképpen az se probléma, ha 25 évesen kezded el az általános iskolát, csak teljesen szét fog esni az életed menete tőle. Én is hasonló helyzetben vagyok, és az a gond, hogy bizonyos élethelyzeteket meg kell tapasztalni egy adott korban, mert később szinte lehetetlen bepótolni. Ugyanolyan, mintha deriválni és integrálni próbálnál egy egyetemen, de még az alapvető matematikai műveletekkel se vagy tisztában. Na, körülbelül pont annyi az esélye, hogy 20 év felett sikerül bepótolnom az elszalasztott tapasztalatokat, amiket 5-8 évvel korábban kellett volna, minthogy egy analfabéta elvégezzen egy felsőfokú szakot. Nem gáz, csak egy millióból egy fogja tudni utána megugorni a lécet.
2017. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Minél több embernek kell valami/valaki, annál értékesebb, ez a mai felfogás. Aki nem kell a másik nemnek, azt lenézik a férfiak és a nők is, értéktelennek tartják. Nincsenek sokan így, szinte mindenkinek összejött már valami huszonéves korára, maximum a társát nem találta még meg, csak kevés ember. Titkold el, vagy ha ügyes vagy, akkor hazudj valamit, aztán nem néznek majd le. (Én is hasonló helyzetben vagyok egyébként, de nem ez a jellemző a társadalomra)
2017. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

En sem csokoloztam meg, nem volt baratom..nem szexeltem soha..


19L

2017. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
Nem kerek privatot!
2017. máj. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
# 16 Akkor mit kérsz? Egy nagy pofont? :D
2017. máj. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15-ös. Neked nőként nem nagy dolog ezen változtatni. Persze vannak esetek maikor egy nőnek sem egyszerű egy egyéjszakást összehozni, de klasszisokkal könnyebb mint egy férfinak. Nem arról beszélek, hogy ideális kapcsolatban szeretkezést könnyebb összehozni, csak a szexet, csókot.
2017. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
18# szerintem nem is tervez ezen változtatni.
2017. máj. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:

Szerintem nem gaz :) nem gond, hanem csak kicsit furcsa... A gond az lenne, ha ezeket a dolgokat olyan embernek adnad aki nem erdemli meg... Az elso csokomat olyannak adtam... Meg is bantam. A szuzessegemmel nem kovettem el ugyanezt a hibat.

En ismerek par olyan embert... Szval ne csuggedj! :) es talald meg aki erdemes rad! 19/L

2017. máj. 23. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!