Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez egy intő jel lehet, komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez egy intő jel lehet, komolyan kéne vennem?

Figyelt kérdés

Még régebben megismertem egy férfit, de komolyabban ismerkedni és talákozgatni csak 1,5-2 hónapja kezdtünk. Nagyon sok rosszat hallottam a személyiségéről, de teljesen rácáfol szinte folyamatosan, nagyon jól megvagyunk, nagyon kedves, jól bánik velem, soha semmit nem érzékeltem azokból, amiket mondanak róla.

Pár napja nála voltam, és mikor jöttem el, az utcában megállított egy nő, és elkezdett kérdezgetni, hogy milyen kapcsolatban vagyok vele, stb. Nem akartam vele megosztani semmit, mégiscsak egy idegen, viszont azt mondta, és ez nagyon megmaradt bennem, hogy "figyeljek oda, az elején nagyon kedves szokott lenni".

Tudom, milyenek a szomszédok, pláne ha azok pletykás idős nők, de ez tényleg belémhasított, és azóta nem hagy nyugodni, folyamatosan ez a mondat jár a fejemben.

Ugyanúgy viselkedik velem, mint előtte, viszont ennek a mondatnak a hatására, lehet csak bebeszélem magamnak, de mintha látnék rajta jeleket, volt egy alkalom mikor kifejezetten azt éreztem, hogy ez csak megjátszott kedvesség, nagyon-nagyon összezavarodtam.

Rákérdezni nyilván nem fogok nála, ha bármi titkolni valója van, úgyis letagadná, de nem hagy nyugodni ez a dolog. Mit tehetnék?


2017. máj. 22. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom. Nekem egy ismerosomrol sem terjednek ilyen pletykák. Vaj miért?

Légy óvatos.

2017. máj. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a normális emberekről nem pletykálnak ilyeneket. Az tuti, ugy h szerintem akár igaz is lehet
2017. máj. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
19%

Bírom az ilyet. Milyen pletykák ? Konkrétumot mondott, vagy csak ez a hülye titkoskodás ment ? Veri a nőket/kiabál/nem viszi ki a szemetet/büdös a lába ? Mi ?

30/f

2017. máj. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő is, és az édesapja is együtt dolgoznak egy nagyon jó barátom családjával. Ezáltal találkoztunk már korábban is, a barátom pl. számtalanszor említette, hogy kerüljem el, mert nagyon labilis személyiség, a legkisebb konfliktusra is hihetetlen agresszívan tud reagálni, fél perc alatt be tud hálózni bárkit, aztán az orránál fogva vezetni...ilyeneket hallottam nem egy embertől, de a saját bőrömön sosem tapasztaltam.
2017. máj. 22. 23:14
 5/10 Költőnő? ***** válasza:
Hát ha ilyen a személyisége, nyilván nem indíthat agresszív szociopataként.
2017. máj. 23. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja ilyenek a szociopatak ...
2017. máj. 23. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 RoseTyler ***** válasza:
100%
Azt már tapasztalod, hogy be tud hálózni. Komolyabb konfliktusotok volt már? Ott majd eldől, hogy igazuk van-e a többieknek vagy sem. De szerintem légy résen.
2017. máj. 23. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

A nárcisztikusok, pszichopaták tipikusan ilyenek: amíg meg akar szerezni, a legjobb arcát mutatja, aztán közeli kapcsolatban kijön a "sötét oldal".

Mindenesetre ha ez már köztudott, pletykálnak róla, akkor azért nagyon komoly problémák lehetnek...

2017. máj. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mint Dave Williams a születet feleségekből
2017. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Gondolom jó nagy duma, viccek, pörgés, finom rámenősség, divatos külső, és már visz is az ágyba.
2017. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!