Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan érdemes a török pasik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan érdemes a török pasik felé közeledni?

Figyelt kérdés

Olyanoktól szeretnék választ kapni, akiknek van személyes tapasztalatuk, tehát nem az előítéletekre, innen-onnan hallott mesékre vagyok kíváncsi mert azokat akár saját magam is gyárthatnék...


Van egy török srác (23), akivel eddig egyszer találkoztam, de nem volt lehetőségünk megismerni egymást, beszélgetni, viszont nekem nagyon megtetszett és szimpatikus is. A hétvégén ismét tudnék találkozni vele és szeretném megragadni az alkalmat, hogy kicsit jobban megismerjem. Nekem nagyon modern gondolkodásúnak, "európainak" tűnik, tanult (pszichológiai tanácsadó), és alapvetően nyitott a világra (barátságos, érdeklődő, kíváncsi és ambíciózus), önkéntes munkát végez, blogot vezet a nők elleni erőszakkal, bántalmazással kapcsolatosan.

Pontosabb információim nincsenek róla, hiszen mint írtam, nem volt lehetőségünk normálisan beszélgetni egymással, de én szeretném őt jobban megismerni... Nyilván nem csak rajtam múlik, hogy ebből mi lesz később és egyelőre még kérdés, hogy egyáltalán kijövünk-e egymással stb., de szeretnék minél jobb benyomást kelteni, viszont nincsen tapasztalatom az ismerkedés terén.

Ilyen esetben célszerű "nyílt lapokkal játszani" és nem rejtegetni a szándékomat, hanem egyértelműen közeledni felé vagy pedig inkább a biztonságos megoldás a jobb, ha kezdetben csak szimplán barátkozni próbálok vele? Esetleg inkább várjam meg, amíg ő keresi a társaságom? Abszolút tapasztalatlan vagyok ilyen téren mert nem volt még barátom, szóval nem hinném, hogy ez a "veszély" fenyegetne, de nem szeretném, ha túl nyomulósnak, túl "soknak" vagy könnyűvérűnek tartana, bár mondom, én nem "olyan" lány vagyok. Egyáltalán a török férfiak hogyan tekintenek a magyar lányokra? Mit gondolnak rólunk?

18/l


2017. máj. 23. 00:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem onnan kell megközelíteni, hogy török, hanem onnan, hogy férfi és hogy egy férfi mit szerethet. Igazából add önmagadat, az a legjobb és legkifizetődőbb hosszútávon.:)

Az én barátom török és ismerek sok külföldit is és nyilvánvalóan mindenki más és más. Persze vannak tipikus általánosítások, de szerintem okos ember nem általánosításokból ítélkezik vagy más jó és rossz tapasztalatából. Ismerd meg és majd kitapasztalod, hogy ő milyen.:)

Ha nem szeretnéd, hogy nyomulósnak tartson, akkor ne írjál folyton, ne te hívd el folyton, hanem csak engedd hogy közeledjen és engedj a közeledésének. Ha úgy látod, hogy bizonytalan, akkor adj 1-2 jelet. Egy általánosítás: a török fiúk lépnek, ha akarnak. Persze ő lehet nem ilyen, hisz ez csak egy általánosítás, sosem tudni.:) Sok sikert!

2017. máj. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha teheted su-35-ösön vagy topol2-esel közelíts akkor sikerül behódoltatni :D
2017. júl. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!