Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olyan férfiak tanácsát várom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan férfiak tanácsát várom, akik kijutottak a barátzónából. Mit változtattatok a viselkedéseteken, miután a lány azt mondta, hogy "legyünk csak barátok", ami miatt mégis elkezdett férfiként tekinteni rátok?

Figyelt kérdés

2017. máj. 25. 12:02
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

10: Ez megint nem válasz a kérdésre, ami az volt, hogy mégis mi az, amit meg lehet próbálni ellene.

Aki nem akar vagy nem tud válaszolni a kérdésre, az meg kérem ne tegye.

2017. máj. 25. 12:43
 12/21 anonim ***** válasza:
59%
#11 szóval ha elfogadod egy nő döntését, az nem férfias? Minddnképpen rá akarod tukmálni magad? Csak olyan tanáccsal szolgálhatunk, amit nem fogsz tudni megvalósítani, ez feldühít, és minket küldesz el melegebb éghajlatra. De már ne is haragudj, ez a cirkusz senkit sem érdekel. Olyan vagy, mint a kisgyerek, aki nem kapott meg egy játékot, és emiatt hisztizik, csak te ezt látszólaf kulturált formában teszed. Na ez a hozzáállás nagyon nem vonzzó egy nőnek. Szóval amit tanácsolok, légy különb ember, mint amilyen most vagy. ;)
2017. máj. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

12: Mondom, nem ráerőszakolni akarom, csak még egyszer megpróbálni a dolgot és vonzóbbá válni a szemében.

De látom, attól, hogy még egyszer meg szeretném próbálni, egyesek szemében utolsó szemét vagyok, úgy szidnak, mintha megerőszakoltam és megöltem volna.

2017. máj. 25. 13:12
 14/21 anonim ***** válasza:
47%

Úgy lehet kikerülni onnan, hogy nem hagyod, hogy oda bekerülj. Réges-régen éveken keresztül társas-táncoltam, a táncosok között nagyon sok kapcsolat szövődik, de nagyon ritka a hosszú távú kapcsolat vagy barátság. Nagyon sok leányzónál alapból a "barátzónás lettem", pont annyit jópofiztak velem, hogy fenntartsák a látszatot, hogy hurcolásszam őket bulikba, mert ebből bizony profitáltak, nem is keveset. Aztán megelégeltem és leépítettem az összeset.

A lényeg a másik fél tisztelete és megbecsülése. Ha bepróbálkozol egy leányzónál és kapásból megkapod a besorolásodat, akkor nem kell erőlködni utána, elfordulsz és otthagyod mint egy követ, nincs második felvonás, elfogadod és irány az új kihívás. Van olyan Nő aki ezt kikéri magának,mert úgy érzi, hogy csak egy volt a sok közül és ez nem hozzáállás egy férfi részéről, de ez nem indok, ezzel csak mentegeti magát. Ha akarja bárkinek megadhatja az esélyt, a döntés a kezében van és ennek összes következményeit viselnie kell.

Ha meg van az oka miért nem lehet két ember között semmi komoly és méltóztatik őszintén elmondani az érzéseit, akkor talán van lehetőség egy későbbi folytatásra, de itt nem a visszautasított félnek kell nyitnia, hanem az elutasítónak. Ha semmilyen körülmény nem változik ami korábban megakadályozta a kapcsolat létrejöttét, csak szimplán meggondolta magát, abba a kapcsolatba nem szabad belemenni.

2017. máj. 25. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
82%

Szia.


Nő vagyok és a férfi aki barátzónába tett ma már a férjem :)

Hogy mitt tettem ezért? Volt köztünk egy alapvető vonzalom és emellett bevallottam neki az érzésrimet. Majd egy jól sikerült buli estéjén megcsókoltuk egymást.

Utána együtt aludtunk, de minden nemiség nélkül. Életem egyik legszebb napja volt :D azt a vigyort nem lehetett levakarni rólam.

Szóval merj kockáztatni.

Nekem bejött

2017. máj. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Szóval ahogy írtam az a legkorrektebb, ha kockáztatsz és elmondod, hogy érzel. Vagy bejön vagy nem, de ha nem nem is baj, legalább tudod majd, hogy nem vonzódik hozzád.
2017. máj. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy sikerült, hogy megváltoztam és nem lettem a "szolgája".


Változás:

Tudtam, hogy milyen típusú pasik jönnek be neki és én is olyan akartam lenni. Én egy igazi kis lúzer voltam, pontosabban inkább jó nagy. 120 kg-os elhízott pali, az a jópofa, jókedvű, akivel szinte mindenki barátkozik, de igazából a férfiak is lenézik, meg a nők sem akarnak tőle semmit.


Tudom, hogy közhelyes, de életmódot váltottam. Elkezdtem sportolni, edzeni konditeremben. Mellette először nagyokat sétáltam, majd kocogtam, végül már rendszeresen futottam. Az étkezésemet is rendbe tettem, kiszámolt szálkásító étrendem volt. Kb. 1 év alatt 120-ról lementem 90 kg-ra, teljesen megváltozott az alakom, izmos is lettem. Másfél évvel később lefutottam az első félmaratonomat (azóta többször is).


Nem voltam a "szolgája":

Azelőtt mindig ott voltam neki. Ha kellett valamiben segíteni, segítettem, ha nem akart egyedül lenni, akkor ugrottam, ha csak lelki szemetesláda kellett neki, akkor az voltam, stb. Én is állandóan kerestem, persze ő többször is lepattintott, amikor inkább barátnőzött vagy a pasijával volt. Én természetesen sohasem tudtam nemet mondani.


Ezen is változtattam. Már nem ugrottam minden szavára, nem kerestem, nem írtam rá napokig. Megvártam, míg ő ír és írt is 1-2 hét után.

Elkezdtem "csajozni", mivel lúzer voltam, amit nem tudtam egyik napról a másikra megváltoztatni, ez nagyon nehezen ment. De őbenne már az a tudat, hogy én más lányokkal is találkozom, mások is érdekelnek, hihetetlen változást eredményezett.


Nem ragozom tovább. Kb. 1 évvel az életmódváltásomat követően, összejöttünk. Hihetetlen boldog és szerelmes voltam. Úgy éreztem, hogy én vagyok a legnagyobb király, hogy sikerült.


Aztán szép, lassan rájöttem, hogy nekem már nem is Ő kell. Valahogy ő maradt a régi, én meg megváltoztam. Pár hónapra rá én szakítottam vele. Ennek már 11 éve. Azóta is jóban vagyunk, de már csak 2-3 havonta találkozunk.


Viszont örökre hálás vagyok azért a motivációért, amit adott nekem, megváltozott az életem, azóta voltak barátnőim párkapcsolataim, most is van egy, akinek nyáron készülök megkérni a kezét.


34F

2017. máj. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
#6: Büszke vagy magadra,hogy 14-15 évesen ennyire volt eszed,hogy egy hozzád irreálisan idős pasival összejöjj? Nos ez gáz
2017. máj. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

ez nehéz dolog.


igazándiból kb egy új első benyomást kell tenni, aminek a legegyszerűbb módja, ha legalább fél évig nulla kontaktban vagytok egymással, mintha egyikőtök meghalt volna, annyira.


utána lehet újraépíteni benne a rólad kialakított képet


Érdemes már magában a megjelenésedben is változni-fejlődni, sokkal jobban önmagadnak-boldognak lenni.

Sokat kell fejlődni kommunikációban, testbeszédben, önismeretben, érzelmi intelligenciában, hogy ez működhessen.

Így a korábbi szimpátia-barátság jellegű elhalványodó kép felülíródhat egy vonzalom típusúval.


Hogy megéri-e ennyi energiát belefektetni... nem hiszem.

A fél év külön töltött idő alatt a te érzéseid is eltűnnek. Egyszerűbb mást keresni, tapasztalat.

2017. máj. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

#7

Tökéletesen egyetértek! Soha nem tudnék idegennel összejönni, nekem is 3 kapcsolatom volt, és igencsak valószínű, hogy nem lesz több, mind minimum 1-2 év haverságból indult. Elképzelni nem tudnám máshogy. Viszont sokat elmond az emberek hozzáállásáról, hogy mikor ezt leírtam 1 éve körül valahol, akkor nem tettem zsebre, amit kaptam érte :D Rendesen felháborodott rajta sok ember, hogy hogy képzelem.


A jelenlegi párom akkor mondta el, hogy igazából már régen bejöttem neki, miután összejöttünk, szóval nem tudtam róla, hogy "barátzónában van", én szentül hittem, hogy ő simán csak haver.

Mit tett, hogy összejöjjünk?

Mindig kedves volt velem és figyelt rám, de soha nem dobta el önmagát, és ment át pincsikutyába, hanem tök jó egyensúlyt talált. Bulikban MINDIG beszélgetett velem valamennyit, de nem csak és kizárólag rajtam lógott.

Aztán mikor kezdett átalakulni a kapcsolatunk, akkor egyre többször beszélt velem személyesebb dolgokról (addig csak mit tudom én, kibeszéltünk valami új filmet, vagy hasonló), egyre gyakrabban ültünk egymás mellé társaságban, aztán egyszer csak megcsókolt, mikor kettesben maradtunk a kertben egy baráti összejövetelen. Váltottunk még pár lopott csókot az este folyamán, aztán megkérdezte, hogy lenne-e kedvem vele hazamenni és nála aludni. Nem volt szex aznap éjjel még, az csak 2 hét múlva, de csókolóztunk és összebújva aludtunk.

(Nemrég költöztünk össze, a kapcsolatunk tökéletesen harmonikus és boldog.)


Szóval én azt tudnám esetleg tanácsolni, hogy figyelj oda rá és foglalkozz vele, de ne legyél nyomulós, ne tapadj rá, mert az inkább irritáló, mint vonzó. Az ő reakcióit figyeld, lehet azért érezni egy emberen, hogy van kedve hozzád, vagy már sok vagy neki és hagyni kell békében.

Meg úgy alapból mindenben rá figyelj, mi nem tudjuk leírni, hogy mi tetszene neki. Az egyik válaszoló írta, hogy ő megváltozott és bejött, nekem pl az összes hajam az égnek állna egy olyan pasitól, aki állandóan sportol meg diétázik, szóval ilyesmiken nem lehet általános tanácsot adni.

Add magad, ez a lényeg. Annyira elcsépelt tanács, és sokan félreértik, és hátradőlnek, ezzel nyugtatva magukat, hogy nem kell változni, csak magunkat kell adni, aztán kalap. Pedig nem teljesen így van... Ki tudod hozni magadból a maximumot úgy is, hogy 100%-ig magad maradsz. Te döntsd el, hogy szerinted min kéne változtatni magadon. Ha te úgy érzed, hogy jobb lenne neked ha sportolnál, akkor kezdj sportolni. De azért soha, mert xy lánynak a kigyúrt pasik tetszenek, és akkor te is rohansz a kondiba...

2017. máj. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!