Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is "nagyon durva"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is "nagyon durva" h a 160 cm-es magasságom mellett a párom 190?

Figyelt kérdés
A magasabb nőktől az ismeretségi körömben már többször megkaptam, h miért nem keresek magamnak alacsonyabbat, nekem az is, ők meg nem találnak.
2017. máj. 26. 06:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

1. olcsó gondolkodású az ismerettségi köröd, normálisabb embereket kellene válogass magad köré. Igen, ez is egy kemény munka.

2. ha férfiként normálisan tudsz viselkedni, egy gentleman vagy a nőkkel, akkor a Komoly (nem rongyrázós plázatöltelék) nőket biztos, hogy érdekelni fogod.

2a. bármikor mehetsz gyógytornászhoz aki tud mutatni olyan mozdulatsort, amely növeszt, nyújt. Sőt még kosárlabdázni is mehetnél, vagy akár pár tornaeszköszt is beszerezhetnél (privátban mondhatok egy pár dolgot).

2017. máj. 26. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

elégé sz..r körökben mozogsz, de hát te választottad őket, viseld a következményeket is érte


a kérdésre a válaszom: a te életed, a te döntésed, a te felelősséged

2017. máj. 26. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Engem mondjuk már attól kiver a víz, hogy nem tudsz két értelmes mondatot összerakni, nem derül ki a kérdésedből, mi a f@#&sz bajod van, és úgy kell kisilabizálni a mondattöredékekből, hogy te valószínűleg egy alacsony nő vagy, aki magas férfiakra bukik, mások meg megszólnak érte. Nyilván az a helyes megoldás, hogy nem törődsz velük, mindenki olyat választ, amilyet szeretne, de inkább tanulj meg rendesen írni, az sokkal fontosabb.
2017. máj. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem durva, de tényleg egyértelműbben fogalmazhatnál, elsőre azt hittem, te vagy a fiú és magas nő a párod...úgy is mondhatnám, ' te dógod. Nekem anno 185 cm -es magasságommal 153 cm-es menyasszonyom volt. Nem ezért mentünk szét.
2017. máj. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nagy a kontraszt, elsőre meglepő lehet, de senkinek semmi köze hozzá.
2017. máj. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 190 cm vagyok, de mocskosul kívánnék már egy alacsony barátnőt, akit magam alá gyűrhetek szeretkezésnél és könnyedén dobálhatnám az ágyban, mert eddig csak 175+ os nőim voltak. 😊
2017. máj. 26. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Ez annyira röhejes, amit az ismeretségi körödben levő nők mondanak... nem amiatt nem tudnak maguknak találni senkit, mert te egy fő magas férfit megkaparintottál magadnak. Ha nem veled lenne a srác, akkor sem feltétlenül cuppanna pont rájuk... persze, a társadalmi elvárások miatt minden nő nála magasabbat keres, és biztos frusztráló azt látni egy nőnek, hogy végre vki magasságban hozzá passzolna, de egy alacsonyabbal van. De ilyenkor a helyzetre kell dühösnek lenni, nem az alacsony lányra...


Én 157 centi vagyok, a párom 185. Nem kifejezetten magasat kerestem, de 23 év egyedüllét után ő volt az egyetlen normális, aki érdeklődött irántam... majd pont vissza fogom utasítani, hátha van pár frusztrált 180 centis nő, aki szerint jobban illene hozzájuk...

2017. máj. 26. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem már volt az életben 165 centis barátnőm. Viszont ennek ellenére rengeteg-rengeteg 150-165 centi közötti lánytól kapom meg ismerkedés elején, hogy túl magas vagyok nekik ezért ne ismerkedjünk.


197 cm magas férfi

2017. máj. 26. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Csak akkor lenne furcsa, ha a csaj lenne a 190, a pasi meg a 160 😃

De ebben az esetben ez nem áll fenn, úgyhogy teljesen átlagos.

2017. máj. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A férjem 194 én 164 vagyok. Én azt szeretem, ha egy férfi joval magasabb nálam "maga alá tud gyűrni" ahogy valaki írta, ő meg azt szereti, hogy ilyen kicsi vagyok és szinte elveszek a karjaiban.


De csatlakozom: eléggé felszínes, sz.r barátaid vannak, h emiatt szekálnak. Nálunk ez sosem jött fel...amikor gyereket vártam, néha szoba hozták, hogy ajjaj, fiú lesz, majd hogy szülod meg, ha az apjára üt...ennek sincs semmi köze hozzá...kimondottan kicsikent született.

2017. máj. 26. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!