Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Az igazi férfi a telt nőket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Az igazi férfi a telt nőket szereti, a kutyák játszanak a csontokkal? "

Figyelt kérdés

Mennyire igaz ez a mondás manapság?


[link]



#a telt lányok a legszebbek
2017. máj. 26. 15:12
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%

Kövér nőként mondom, hogy ez f...ág. Csak azok a nők mondják ezt, akik kövérek, és mellette önbizalomhiányosak azért, mert a vékonyakra többen buknak... vagy az a pár férfi, akinek bejön a nagyobb darab testalkat, és azt hiszik, ha ezt mondják, azzal mindenkivel elhitetik hogy ők az igazi férfiak, és az ő ízlésük az igazi.


Szerintem meg mindenki akkor igazi férfi vagy nő, ha úgy gondolja, és az ízlése miatt nem szabad megítélni.

2017. máj. 26. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Jó,telt alatt nem a szétfolyót kell érteni,hanem aki duci,de arányosan van mindene.Tehát nem azt kell érteni,hogy az ajtón se fér ki.

Na meg vékony alatt se feltétlenül anorexiást kell érteni.Legjobb barátnőm is vékony,de nem állnak ki a bordái és van méret-arányos feneke.Van szintén vékony ismerős csajszi,aki vékony,de közel sem anorexiás,hanem inkább az a törékeny típus.

Azt észrevettem,hogy akinek az ilyen szinten vékony lányok a zsánerei, általában olyan szinten férfiasak,hogy elsőre az ember lánya homokosnak nézi,vagy nagyon kövér és ezzel akar kiegyenlíteni.


[link]

2017. máj. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Ez a nő vagy fűzőt visel és/vagy műmelle van, egyébként nem lenne rossz és nem is kövér. Az igazi férfi meg szereti azt, akit választott és nem más nőjére tesz undorító megjegyzéseket.

Saját véleményem szerint meg egy csaj, ha vékony és nem ronda, akkor már könnyebb dolga van a férfiaknál, pláne ha még hosszú haja is van.

2017. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%
A kérdezö által feltett kép gyönyörü termékenység istennö (számomra és szerintem nagyon sok férfi számára). Olyan aki annak is kivánatos, csábito aki (mint én is) kimondottan a vékony, kismellü nöket szereti. Csak a "telt" nök a legritkább esetben néznek igy ki.
2017. máj. 26. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
51%
Pont olyan baromság, mint az összes többi általánosítás. Én pl telt nő vagyok, de felérem ésszel, hogy van, akinél már hibahatáron kívül esek, meg van, aki még a hasamon röcögő párnát is élvezettel gyurmázná. Kinek a pap...
2017. máj. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Annyiból lehet igaz (SzVSz), hogy a fiatalok (fiúk) mindig karcsúbb formákat kedvelnek, mint az "asszonyosabb" alakot kedvelő idősebbek (férfiak) társaik.


Vagyis idővel szinte mindenki ízlése kilóban fölfelé csúszik.


Nnomost, egyes kövérek meg egész egyszerűen erre a vonatra akarnak felszállni, amikor magukra értelmeznék a "nő" fogalmát, a karcsúakra-normál alkatúakra(!)-párkilótöbblettelrendelkezőkre meg a "csontot".

2017. máj. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek a telt nők, de ezt a mondást utálom.
2017. jún. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!