Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Minek örülnétek lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minek örülnétek lányok?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm (barát) akit meg szeretnék lepni egy ajándékkal, a megismerkedésünk évfordulóján. Szeretnék tanácsot kérni a hölgyektől, lányoktól.

A csodás teremtés idősebb (mivel a nők koráról nem illik információt adni azt így kihagyom), én 25éves srác vagyok.

Milyen ajándéknak örülnétek, ami baráti de mégis szívhez szóló lenne?


2017. máj. 26. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Megismerkedésetek évfordulójára ajándék egy barátnak? Biztos, hogy nem akarsz tőle semmit?
2017. máj. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tökmindegy, így is úgy is hülyének fog nézni. Megismerkedés évfordulója? =D Ne viccelj már, azt se fogja tudni miről beszélsz. Csak nevetségessé teszed magad.
2017. máj. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak azt szeretném kifejezni neki, hogy Ő is olyan fontos számomra, mint Én neki, mert már nagyon sokat segített, amikor gondjaim voltak.
2017. máj. 26. 21:21
 4/5 anonim ***** válasza:

ha ez így igaz, akkor nem kell ezzel az évfordulóval jönni.

Ha csak annyit mondasz, hogy hálás vagy neki a segítségért és mert a barátod, akkor nagyon örülni fog. Néha jó érzés, ha valaki csak szimplán gondol ránk :) A megismerkedés évfordulója meg tényleg kicsit furcsán hangzik.

Egyébként a kevesebb több- bármilyen kis apróság is megteszi aminek örül, pláne, hogy nincs nagy alkalom. Csoki, virág örök klasszikus. Még ha nem is túl személyes, akkor is kedves gesztus.

De pl plüss ha kicsit gyerekesebb, esetleg pendrive ha olyan érdeklődésű, valami ékszer vagy kedves kis medál ha szereti az ilyesmit... Ha szeret rajzolni akkor olyan cucc, ha olvas akkor könyvutalvány vagy elviszed egy könyvesboltba és válasszon valamit :)

Remélem tudtam segíteni, mert alapvetően kedves gondolat.

2017. máj. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Te ismered,Te tudod mit szeret,gyűjt vagy bármi.

Bár ezt a szöveget tényleg hagyd. Inkább momd,hogy szeretnéd megköszönni a segitséget.Vagy éppen ha valamire szüksége van,kivam mondjuk egy pasi miatt vagy bármi légy mellette.

2017. máj. 27. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!