Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok-Nők! Ti örülnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-Nők! Ti örülnétek egy ilyen ajándéknak?

Figyelt kérdés

Csak azok válaszát várom akik tudnak normálisan válaszolni, a "ez ízléstelen" és egyéb abból adódó rosszindulatúságot hogy nincs senkijük nem kérek.


1:

[link]

2:

[link]


2016. jún. 19. 14:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Az első miből van? Csak kíváncsi vagyok, hogy igazi-e?

Amúgy a növényeket szeretem, a vágott virágot viszont nem. De általában kisebbségben vagyok ezzel a véleménnyel, sok lány szereti.

2016. jún. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
1: Igaz igen. Amúgy itt látod árakat és egyebeket: [link]
2016. jún. 19. 14:29
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Hú az első nagyon csúnya :D a második az szép. Mondjuk én jobban örülnék neki, ha ennyi pénzből valami értelmes ajándékot kapnék. De ha nagyon tele vagy, és a barátnőd sem vágyik semmire, amire nagyon szüksége lenne, és szereti a virágokat, akkor biztos örülni fog neki.
2016. jún. 19. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
3: Nem hinném hogy ez a pár ezer forint akkora kiadás lenne, főleg ha szeretek valakit...szerintem.
2016. jún. 19. 14:33
 5/14 anonim ***** válasza:
Nekem meg inkább a színes jön be. Szerintem szépek de én viszont a hasznos dolgokat szeretem.
2016. jún. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
77%

Ez a "par ezer forint" valakinek nagy kiadas, kicsit nagykepunek tartom ezt a megjegyzest.

Lenyegre terve, egyetertek az elottem szolokkal, akik szerint ebbol a penzbol ertelmesebb es hasznosabb ajandeknak jobban orulnék, ez kb tenyleg arra jo hogy feszbukon vagizzanak vele a lanyok akiknek ez szamit:)

Szoval kérdés, hogy az adott lány milyen beállítottságú..

2016. jún. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

nekem a második képen a kocsi tetszik

szerintem azt add neki a gazt meg dobd ki

:DDD

2016. jún. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%
Én nem. Nyilván a barátnődet te is ismered, meg az anyagi helyzeteteket és a többit. Én nen örülnék, mert szerintem feleslegesen kidobott pénz, pár héten belül tönkremegy, el sem tehetem, semmi. Ha virág, akkor egy szál vagy cserepes, ami sokáig megmarad. De ennyi pénzből inkább örülnék egy ezüst nyakláncnak medállal vagy bármi hasznosnak, pl, kávégépnek, vagy egy vacsorának, stb.
2016. jún. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha már rózsa a színes legyen, a 2. elcséőelt. EZek igaziak csak befestik a szirmaikat, horror áruk van, de legalább stílusosak. Million roses felirat nélkül nem lehetne a csokor?
2016. jún. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezzel tényleg csak a közösségi oldalak által agymosott csitriknek lehet tenni a szépet, mert hát ez a menő.

Ha már ajándékot akar adni a párom, az legyen valami személyes, ez olyan sablonos. A rózsa, vágott virág és eleve az értelmetlen vackok nem tudnak lázba hozni. Meg egyetlen szál, megfelelő helyzetben és időben átadott rózsa sokkal többet érne nálam.

De arra tekintettel, hogy 100% nem az én párom vagy... szerintem mindegy a véleményem. :D Ha a nőd ennek örülne, akkor oké, a ti dolgotok.

2016. jún. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!