Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden lányt csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden lányt csak a külső érdekel?

Figyelt kérdés
:(
2017. máj. 27. 11:31
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
19-es te vagy a nem normális. És nőre olyat nem mondunk hogy zsírdisznó.
2017. máj. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:
Azt mond rá amit akar, ha férfiakra bezzeg lehet mondani
2017. máj. 27. 12:27
 23/42 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a vonzalom.Anélkül cseszheted az egészet, ha az alap hiányzik.A férfiaknál is ugyanúgy számít a külső.Lásd a kövér nőkhöz való nem vonzódásukat a gyk-n.Nekik sem mindegy milyen az adott nő külseje.
2017. máj. 27. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Pszichológus látott már? Egy próbát megérne mert elég ferde nézeteid vannak...
2017. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
Nem csak a külső, de legyen ami megfog benne, ez hozzátartozik ahhoz, hogy vonzódjak hozzá. Persze ehhez nálam elég egy apró részlet ami tetszik, a többi a személyiségen múlik, hogy mennyire passzol az enyémhez.
2017. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
Látod én mondom hogy fontos, ha nekem nincs akkor nem is müködhet a dolog gondolom :/
2017. máj. 27. 12:53
 27/42 anonim ***** válasza:
Kérdező, mindenki vonzó lehet valakinek.Az viszont már más kérdés, hogy az illető neked is az lesz-e.
2017. máj. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 A kérdező kommentje:
Én egyáltalán nem válogatom, nekem bárki jó lenne cask szeressen :(
2017. máj. 27. 13:05
 29/42 anonim ***** válasza:

"Hát eddig csak olyat kaptam h le se köpne stb..."


A kinezeted miatt reklamalj anyadnal es apadnal. Hiaba irsz ide ki meg ezer ugyanilyen provokalo kerdest, a csunya emberek, akar nok, akar ferfiak nem lesznek kelendoek. Te valojaban azt serelmezed, hogy a nok valogatnak. Regen is valogattak, kerdezd csak meg anyadat, hogy hany udvarlo kozul valasztotta ki apadat, tuti, hogy nem o volt a legrondabb versenyzo. Igen, minden embernek szamit a tarsa kinezete is, de az, hogy ki kit tart szepnek es vonzonak, a mar szubjektiv. Az, hogy neked barki megfelelne, a te dolgod, senkit nem erdekel rajtad kivul, ne akard mar ezt a gondolkodast masokra is raeroltetni.


A noket nem erdekli a ferfihangos sirankozas, hogy bezzeg par evtizeddel ezelott meg a legrondabb ferfinek is jutott feleseg. Akkor es most sem az igenytelen szutyokjozsihoz mentek felesegul a nok. Az meg, hogy bennetek tombol a tesztoszteron es kellene allandora egy lyuk meg egy hazicseled, az egy not sem fog meghatni. Ti azzal vadoltok bennunket, hogy nincs empatiank feletek. Hat nincs, sajnalom. A tarkereses es a parkapcsolat nem az empatiarol szol, hanem a kolcsonos vonzalomrol. Ezt kellene mar felfognotok azzal a hiresen racionalis agyatokkal vegre.

2017. máj. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
Ah de jó, az utolsó leírta jól összefoglalva a dolgot. Nem is tudok már mást hozzáfűzni, így igaz ahogy van
2017. máj. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!