Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg minden lányt csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg minden lányt csak a külső érdekel?

Figyelt kérdés
:(
2017. máj. 27. 11:31
1 2 3 4 5
 31/42 A kérdező kommentje:
Mint már mondtam nem bni akarok, az sem érdekel ha nem fexik le velem, csak megértésre és szeretetre vágyom
2017. máj. 27. 14:06
 32/42 A kérdező kommentje:
Csak hogy titeket pont ezek nem érdekelnek
2017. máj. 27. 14:06
 33/42 anonim ***** válasza:
Minket az olyna férfiak nem érdekelnek, akik azt hiszik, hogy ők jobban tudják, hogy nekünk mi kell és ezt egy fórumon is képesek egész nap írogatni, picsogni, mint egy dedós. Ne haragudj de itt nem a külsővel van a baj, hanem annyira vagy férfi, mint egy kislány
2017. máj. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
És gondolod, hogy nem lehet olyat találni, aki szeret, megért ÉS még jól is néz ki? Elhiszem én, hogy igazságtalannak tartod, hogy vannak, akik jóképűnek születnek és vannak, akik nem - hozzáteszem, ez tényleg igazságtalan is -, de komolyan azért rinyálsz, mert a nők olyat választanak maguknak, akihez vonzódnak is?
2017. máj. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
én megértem, csak legalább lenne valaki aki el tudná fogadni kicsit vagy ilyesmi, azért annyira nem vagyok ocsmány vagy ilyesmi, csak egyszerűen nem vagyok jó képű :(
2017. máj. 27. 14:25
 36/42 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg minden ferfit csak a külső érdekel?
2017. máj. 27. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
nem, pont senkit nemm érdekel
2017. máj. 28. 07:35
 38/42 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


nem, pont senkit nemm érdekel"


Olvasgattad már a férfiak válaszait a kövér nős kérdések alatt?Na ott aztán látható, mennyire számít a férfiaknak is a külső.

Kérdező, mond, neked kellene egy 100 kilós nő?

2017. máj. 28. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 A kérdező kommentje:
Jó de én nem vagyok 100kg...
2017. máj. 28. 07:52
 40/42 anonim ***** válasza:
Na kérdező, attól, hogy te nem vagy 100 kiló, még lehet(ne) ilyen nőd.A válaszod viszont elárulja, neked is számít a külső, mivel ebből simán kivehető, hogy ez a típus nem kellene neked.Akkor most, mi is a kérdés?Tényleg csak a nőknek számít a külső, neked nem?
2017. máj. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!