Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért felszínesség az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért felszínesség az, ha valakit érdekel a külső? Vagy ha a jelentkezők közül a legjobbat választja?

Figyelt kérdés
Szerintem az felszínesség, ha valakit csak a külső érdekel, tehát ha egy jóképű férfinak vagy egy csinos nőnek bármit elnéznek. tehát amikor a jóképű férfi lehet bunkó és a szép nő lehet egy ostoba liba. De ha van két férfi/nő és mondjuk mindkettő normális, értelmes, kedves, akkor jogos, hogy a jobban kinézőt választja az illető. Ha teszem azt mindkettővel ugyanannyi a közös témája, vagy egyikkel se kiemelkedően több. Egy állásinterjún is ez van, ha 3 jelentkezőből mind ugyanott végzett, vagy ugyanannyi diplomája van, azt választják, aki valamiben több, mondjuk van gyakorlata.
2016. szept. 4. 12:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Nem az.


Jöhet a következő kérdés.

2016. szept. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

A felszínesség az, amikor CSAK a külső érdekel, és valaki csak és kizárólag ez alapján választ párt.

Sz'tem az ilyen nem is magának, hanem a közönségnek választ párt, hogy villogjon vele a nagyérdemű előtt.

2016. szept. 4. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Nem felszínesség, csak kicsit igazságtalannak tűnik... Ha olyan dologban "rondább" ami ellen lehet tenni akkor még az sem, de ha valaki simán az arcvonásai miatt kerül mindig a másodvonalba és mindig csak "épp egy picit nem jó" senkinek, mert jön egy jobb - az nem igazán igazságos az illető szemszögéből. (De hát sajnos ez van, szépnek születni kell)
2016. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Ma már azt is felszínesnek mondják, ha valaki magasabb párt szeretne magának, mint ő maga.


Én úgy gondolom, igenis legyenek az embernek elvárásai a másikkal szemben,mind külsőben,mind belsőben egyaránt. Csak azért,mert valaki jól néz ki, vagy elég okos ahhoz, hogy együtt legyünk vele, még nem szabad elnéznünk neki olyan dolgokat, amik egyáltalán nem tetszenek benne.

2016. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nocsak! Annyira berágtál a lenti válaszomon, hogy rögtön ki is írtál egy új kérdést miatta?XD


"Az én párom molett 120D-s cicikkel.:) Szerintem aki testalkat szerint kategorizálja a másikat, az egy felszínes kis senki és ez egyben a szegénységi bizonyítványa.:D De az a minimum, hogy egy anorexiás csontkollekció lehet, aki szerint ha csontsoványra fogyasztja magát, akkor minden álompasi majd a lábai előtt fog heverni, pedig nem fog... Ahhoz azért ennél több kell.."

2016. szept. 4. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Ez mind szép és jó, de ha valaki egy hátrányos külső tulajdonsággal született, vagy önhibáján kívül szerzett egyet, akkor ő emiatt jogosan kerül hátrányba? Oké, hogy olyan miatt szív, amiről nem tehet?
2016. szept. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%

Tuti,hogy nő a Kérdező.

Miért? Mert ők nem tudják milyen az,amikor nem helyesnek születsz férfiként,hanem egy átlagos kinézettel,és pusztán semmibe vesz teljesen az ellenkező nem éveken keresztül,és még közelebb kerülni sem tudsz hozzájuk pontosan azért,mert nem olyannak születtél...:/

Nőként nem csodálom,hogy nem értik,hiszen mindig ugrál körülöttük valaki,és fényezi őket,vagy legalább dicséri,megnézi.

Férfiaknál ez nincsen így,aki nem jóképűnek születik,az el is áshatja magát nagyjából,mert nők még csak szóba sem állnak vele manapság már...

25/F

2016. szept. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Utolsó, mert ronda nők nincsenek, mi?


"Tuti,hogy nő a Kérdező. "


nem, a kérdező egy súlyos betegségekkel rendelkező ember, akinek ez az alakját is elontja, és 30 éves korára tolószékes lesz, mégsem akar ezért másokat hibáztatni.



Az idézett válasz nem ihlette a kérdésemet, nem tudom az adott válaszoló miből gondolja. Semmi bajom nem volt ezzel a válasszal, valóban láttam. A kérdésemet összességében az itteni sok-sok megjegyzés/kérdés ihlette.



Azt én sem mondtam, hogy gazságos, nem, nem igazságos, nyilván egyeseknek nagyon rossz, másoknak kicsit rossz, megint másoknak meg sokkal jobb. De szerintem a világot helyretenni sem annak az illetőnek a feladat, akinek éppen udvarolsz. Valóban nem igazságos a helyzet, de a világon más sem igazságos, pl. miért én vagyok beteg és miért nem te? Lehet ezen lovagolni, de senkinek sem feladata megoldani ezt szerintem, bármennyire is sajnálatos vagy kellemetlen, és pláne nem hibája a másiknak, és nem is lesz tőle felszínes szerintem.

2016. szept. 4. 13:40
 9/11 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam, kivéve az elsőt, mert nem érvelt.
2016. szept. 4. 13:40
 10/11 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled, szerintem is csak az a felszínesség, ha valakinek csak a külső számít. Persze így is az összes nőt felszínesnek lehet nevezni, mert ők tényleg bármit elnéznek annak, aki jóképű.
2016. szept. 4. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!