Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak lányok véleménye érdekel!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak lányok véleménye érdekel! 21/F Mi a véleményetek rólam?

Figyelt kérdés

Őszintén érdekel a véleményetek a kinézetemről. Nincs egóm sőt saját véleményem szerint nem vagyok valami szép de csúnyább is van nálam.Meg hallgatok rosszat jót egyaránt.

Egyik pózolós kép:

[link]

Ez nem az:

[link]



2016. szept. 12. 21:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Jol latod a helyzetet
2016. szept. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Ettől nem lettem okosabb :) ez rosszat vagy jót jelent
2016. szept. 12. 22:02
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szefintem semmi baj a kulsoddel, mosolyoghatnal tobbet es egy masfele frizura sztem jobban allna, enyhe borostaval.
2016. szept. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nekem is egyből az jutott az eszembe, hogy egy mosolyt elereszthetnél. Amúgy egyet értek a 3-as válaszolóval mindenben. 😉
2016. szept. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
köszönöm a tippeket :)
2016. szept. 12. 22:12
 6/18 anonim ***** válasza:
Szerintem is válts frizurát, ez kicsit olyan "nemtörődömhogynézekki".
2016. szept. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Átlagosnak mondanalak. A mosoly valóban jót tenne. Így olyan flegmanak tűnsz.
2016. szept. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Én is egyetértek azzal, hogy másik frizurával és borostával tök rendben leszel!
2016. szept. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
érettem :) flegma egyáltalán nem vagyok sőt sajnos érzékenyebb vagyok akár melyik lánynál szinte már.
2016. szept. 12. 23:22
 10/18 anonim ***** válasza:
Nekem nem is a flegma szó jutott eszembe hanem ilyen gyere köss belém megöllek kinézeted van az első képen. Nem igazán tudom szavakba önteni mit is értek ez alatt de nem pozitív az érzés amit kiváltott belőlem az tuti. A mosoly és egyebek amit írtak teljesen megfelelnek annak amit én is gondolok ezen kívül szerintem teljesen rendben vagy de a helyedben elhagynám a pózolós képeket. A természetes sokkal nyerőbb véleményem szerint.
2016. szept. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!