Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szakítás után alkalmi szex?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítás után alkalmi szex?

Figyelt kérdés

A barátommal szakitottunk es igazabol megbeszeltuk, hogy ha en ugy erzem keszen allok akkor o is benne van.

Ő nem szerelmes belem, en az vagyok bele, viszont eleg komplikalt a kapcsolatunk, nagyon nem illunk ossze, de a szex az eleg jol mukodik.

Mit gondoltok? Nektek van tapasztalatok ilyen teren? Mi sült ki belőle?


2017. máj. 27. 13:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem ajánlom, ha jön neki más, miért ne jöhetne, hisz nem vagytok kapcsolatban, neked meg az érzelmeid nem fognak elmúlni és csak szarul fogod érezni magad.
2017. máj. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Egyszer mentem bele ilyen szituba, borzalmasan megviselt. Nem ajánlom. Akármilyen nehéz is,inkább lépj tovább.
2017. máj. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Neki kellemes lesz


Neked maga a pokol. Egyszer feküdtem le exbarátnővel. Soha többé, inkább egy egy éjszakás valami ismeretlennel, de ilyen lelki bonyodalom nem kell még egyszer.

2017. máj. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

"barátnőnek nem kellesz, de azért tartálynak mikor ürítenem kell, akkor jó leszel"


és te ehhez büszkén bólogatsz és asszisztálsz!


Magadra vess!

2017. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Interferencia ***** válasza:

Nálam most tart egy ilyen időszak, csak a másik oldalon vagyok; bár elvileg a lány sem szerelmes már, csak neki alapból elég furán működnek az érzelmei. Viszont semmit nem erőltetek, és majdnem mindig megkérdezem, hogy biztos nem viseli-e meg érzelmileg; ezt nyilván ő tudja jól felmérni megfelelő önismerettel, és övé a felelősség is ezek után.


Szóval szerintem te ismered magadat és az exedet is, valamint azt, hogy milyen a viszonyotok most, ezek függvényében neked kell felmérned, hogy hogyan élnél meg egy ilyen szituációt. Bár mivel még szerelmes vagy, fokozott óvatosságra intenélek: ne hidd, hogy újra össze akarna jönni veled, akármilyen jól is sikerül később egy-két alkalom.

2017. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Úgymond, azt már lezártam, hogy mi valaha is együtt leszünk, viszont, mint embert nem akarom elveszíteni. Most még a barátság az biztos nem menne, de a szex igen, mivel vonzódom hozzá. Talán mármár, kicsit inkább csak a félelem van bennem, hogy elveszítem, amit pedig nem akarok.
2017. máj. 27. 15:06
 7/11 anonim ***** válasza:

Itt nem az a lényeg,hogy Te lemondtál arról,hogy egyutt lesztek valaha is.Hanem arról,hogy Te mèg mindig szereted.


Jobb lenne inkább túl lépned rajta.Mással is lehet jo a szex.S akár szerelmesek is lehettek egymásba.


Ha Te újra,és ujra talalkozol vele,le ia fekszetek soha nem leszel túl rajta.S csak fel fog erősödni benned az,hogy lwhet megis van eselyetek.

2017. máj. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Csak az a baj, hogy nehezen megy ez nekem. Kell egy kis kötődés valakihez és vonzalom.

Most jelenleg a volt barátom csak ilyen.

Ismerkedni semmi kedvem más fiúkkal jelenleg, teljesen kiábrándultam most abból, hogy nekem barátom legyen.

2017. máj. 27. 15:52
 9/11 anonim ***** válasza:

Akkor meg foglalkozz magaddal,meg a saját életeddel.Aztán majd a sors alakitja ahogy.


Ha meg szexhianyod van akkor se az exed keresd,mert soha nem leszel túl rajta.

2017. máj. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Es ha ugy erzem, hogy kepes vagyok ra? Marmint, hogy tul legyek rajta..., egyik pillanatban ezt erzem, hogy minden jo lesz, elfoglalom magam, es csak a moka kedveert osszefekszunk neha. Utana, szarul vagyok, mert hianyozni fog.
2017. máj. 27. 16:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!