Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos emberrel elveszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos emberrel elveszteni a szüzességem? És ha utána mégse kellek neki?

Figyelt kérdés

Már az elején úgy tett hogy nem szereti meg addig jó ő amíg nincs más.

Mondta hogy meg kell ismerni egymást. Én belementem jó ismerkedni lehet de mondtam is neki már mikor felhozodott ez a dolog hogy addig úgysem lesz semmi még vele vagy. De ezt azóta jobban átgondoltan. Amíg nem fekszek le vele, úgysem fog lépni. De ha meg lefekszek vele lehet ugyanott vagyok és elvesztettem a szüzességem egy családos emberrel aki végül a családját választotta.

18

Ő 29


2017. máj. 28. 23:21
1 2 3
 11/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
83%

Most elmondok neked egy olyan dolgot, amire kb. 15 évesen jöttem rá: az idős-fiatal felállásban soha nem lesz meg az, hogy a fiatal teljes értékű fél. Egy egyenrangú fél. Hogy miért? Mert ő már 10 évet élt előtted. Dugott nőket, szédíthet lányokat, tudja mitől döglik a légy.

Te mondhatjuk a legszerencsétlenebb korban vagy párkapcsolat terén, mivel elég hamvas és fiatal ahhoz, hogy a balfékek rád hajtsanak. Tapasztalatlan vagy, szédíthető. Ő olyan szép szavakat mondhat, hogy azt sem tudod hogy nedvesedjen a bugyid... mindezt a saját bőrömön tapasztaltam meg én is.


Szóval ha akar játszik veled, és ha kedve úgy tartja elfogyaszt reggelire. A te egyedüli értéked a feszes puncid. Mert miről tud vele beszélgetni? Minden ami az ő korában téma, arról neked még fogalmad sincs.

Szóval a labda sosem a te térfeled lesz. Mindig csak várhatod, hogy ő méltóztasson komolyan venni. És akkor lesztek egyenlő felek, igazi partnerek. És ha megun, úgy túlad rajtad, hogy fel sem fogod mi történt.


És hogy mennyivel tudd többet a feleség mint te? Nos neki valószínűleg nincs olyan feszes teste mint neked. Ebben nálad a pont. Ellenben a házasság miatt a fele vagyon az ővé, plusz a gyerekek. És a legtöbb férfi nem mond le kényelemről, hogy van egy nő aki, főz moss, takarít, neveli a kölykeit. Ha borítana mindent, akkor oda a fél élete, a fél vagyona, a gyerekeinek hétvégi apja lesz. És mindezt miért? Mert nem vagy ráncos még alul?


A férfi nem egy szerelmes hős, ő egy kényelmes életet akar. Egy szédíthető szeretőt, és az otthon kényelmét. Mint a kan kutyák. Elszöknek, ha szukák tüzelnek, aztán párzás után hazakullognak, mert a gazdinál mindg van mindennap kaja, és meleg ház.

2017. máj. 29. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
35%

Akkor nem kellesz. Nabumm!


Viszont keféltél egy - nagy valószínűséggel - jót. Erre számíthatsz, de másra...?


Már ne haragudjon meg a nővilág, de honnan szeditek ezt a szájbalökött túlértékeltséget a muffotokkal kapcsolatban?

Hogy majd egy ember fogja magát és csapot-papot-gyereket-családot-életet otthagy, csak mert egy másik nő (is) széttette neki a lábát?

Ti tényleg ennyire hülyének nézitek a férfiakat?


Manapság még szingli fickó esetében sem jelent túl sokat a szex, hát még egy házasembernek!

2017. máj. 29. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
60%

Kedves N.O.:

Több közhelyes nem tudtál összeszedni?

Kezdodik ott, a legkevesebb nő vállalja fel a házi cseléd szerepet.

A férfiak is tudnak szerelmesek lenni, és nem mindegyiküket csak a farka iranyitja, és nem mind kanos kankutya. Ez erősen degradalo.

A kérdésben szereplő konkrét pasi. Viszont szemét.


Ja. Mindossze 11 évvel idosebb a kerdezonel , a felesége valszeg fiatalabb nala , és egy 25 év körüli nő nem plötty, illetve egy 19 éves is lehet az. Megint egy felfújt lufi , közhely gyűjtemény.

2017. máj. 29. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 Noblesse Oblige ***** válasza:
57%

KissMyselfSoPretty

A kedvedért: az idősebb férfiaknak nem is áll olyan kőkeményen a bré. Egy fiatal titán ellenben új lukat fúr a vaginádban! Továbbá a fiatal pasik ha épp túlteszik magukat az első sokkon, amit egy nő jelenléte kivált a hormonális rendszerűkből akkor egy igazi latin bikával találod magad szembe és nem egy harmincas langyos kávéval, amit a reggel dobsz be, mert elindítani sem tudod a napod nélküle, de azért nem annyira jó sem, érdemes legyen kiélvezni.


Továbbá egy idősebb családos férfi csak fél ember. A kölyök örökre összeköti az exel és mindig a gyerek ott lesz, amit neked jó mostohaként kezelned kell. Már csak a családi béke és harmónia miatt is, főleg, ha hosszú távban gondolkodsz.


És ha az ex bosszúszomjas akkor pokollá tudja tenni az életed! Szóval családos férfi elváltan is Pakkban kapod!


Szerintem én kifulladtam. Most más "általánosítás" nem jut az eszembe.


Jó szórakozást mindenkinek!

2017. máj. 29. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Napi troll
2017. máj. 29. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, az én harmincasom nem "langyos", sőt :)

Ez szerintem a férfi mentalitásától függ, szóval az életkorából nem tudjuk meg, hogy milyen a kérdésben említett férfi. Majd a kérdező megmondja, ha úgy dönt válallja a lábtörlő szerepét.

2017. máj. 29. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
84%

Te vagy az új punci, neked könnyű csapni a szelet időnként. De ha kíváncsi vagy rá, milyen ember, nézd meg, pár év után hogy viselkedik a feleségével! Nőzik a háta mögött, átveri, hazudozik, sz.arik rá, hogy van egy gyereke is.


Egy hüje kis naiv liba vagy, aki úgy is hagyja magát megbacni, aztán itt fog sírni, hogy mennyire átverte, kidobta, és nem éli túl. Akkor majd gondolj arra, hogy azt kaptad, amit megérdemelsz.

2017. máj. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne feltételezzétek már, h a feleség egy öreg, ráncos matróna, hát 29 éves a férfi, a nő is huszonéves lehet. Egyáltalán nem biztos, hogy rosszul néz ki. Lehet, kimondottan csinos is akár, csak a pasi ilyenkor sok xart összehord róla, h megkapjon. (nem a jó a felesége az ágyban, egyáltalán nincs szex, nem tetszik már, stb.)


18 éves lány, sajnos nem tudok neked biztatót mondani. A családos férfi nem fogja elhagyni a családját érted, mert csak egy 18 éves kislány vagy, ne gondold, h komolyan lehet veled tervezni bármit is. Hiába állítod, h te már miylen érett vagy, nem vagy az és soha nem veheted fel a versenyt a feleséggel. Őket összeköti sok-sok év közös élményei, közös tervek, közös sikerek, gondok-bajok, közösen szerzett vagyon, közös gyerekek.


Ne is akar felvenni a versenyt, fiatal vagy, biztosan szép is, keress egy hozzád illő szingli srácot és légy boldog, mert megérdemled, hogy az életed elején dolgok történjenek veled, nem pedig az, h szex után, mikor megkérdezed, h akkor hogyan tovább, azt kapd, h bocsika, de nem fog menni.

2017. máj. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 Sunshinedoll ***** válasza:
78%
Nope, tessék lelépni. Egy 29 éves családos ember az égvilágon semmit nem akar tőled a szexen kívül. Felejtsd el, dobd ki, áruld be a feleségénél.
2017. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
78%

Képzeld magad 10 évvel későbbre.Férjed van és nevelitek a gyerekeiteket.

Ha nem is tökéletes minden, de szeretitek egymást, legalábbis te úgy tudod.

Erre kiderül,hogy a drága férjed és gyerekeid apja egy kamaszlányt dönget a hátad mögött, azt mondogatva neki, hogy már nem jó a kapcsolatotok és csak azért van veled mert nincs más.

Neked ez hogy esne?És mit gondolnál róla?

De akár teljesen kívülállóként, miféle ember az ilyen?

Ha nem boldog a házasságában, akkor növesszen tököt és mondja meg, váljanak el.

És UTÁNA azt csinál amit akar, nem fáj senkinek. Undorító már maga a felvetés is.

Szerintem ne menj bele ilyenbe. Egyébként valószínű csak ennyire kellenél neki, kétlem, hogy elhagyná a kis biztonságos családi fészkét egy kamaszért, aki nem főzne, mosna rá és még tanul.Sorry.

Amúgy ez a szüzesség elvesztés valami verseny?Mi van akkor, ha csak pár hónap,vagy akár év múlva veszted el?De olyannal, akivel szeretitek egymást és nem kell attól félned, hogy mikor hagy ott..

És olyannal,aki nem dug mást melletted..Sorry, de akár mit mond, hogy már a feleségeével nincsenek együtt, úgyis kamu, azt mondják amit hallani akartok

2017. máj. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!