Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Családos emberrel elveszteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Családos emberrel elveszteni a szüzességem? És ha utána mégse kellek neki?

Figyelt kérdés

Már az elején úgy tett hogy nem szereti meg addig jó ő amíg nincs más.

Mondta hogy meg kell ismerni egymást. Én belementem jó ismerkedni lehet de mondtam is neki már mikor felhozodott ez a dolog hogy addig úgysem lesz semmi még vele vagy. De ezt azóta jobban átgondoltan. Amíg nem fekszek le vele, úgysem fog lépni. De ha meg lefekszek vele lehet ugyanott vagyok és elvesztettem a szüzességem egy családos emberrel aki végül a családját választotta.

18

Ő 29


2017. máj. 28. 23:21
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
64%

Ha teljesen megbíznál benne, és biztos lennél benne, hogy egy szűzért is elhagyja a családját, akkor fel sem tetted volna ezt a kérdést.


Megerősítést vársz, de nem fogsz kapni.


Egy határozott férfi kilép a házasságból, ha már nem szereti a nőt, a gyerekkel kapcsolatban pedig megegyeznek a bíróságon. Ja, és ha igazán kellenél neki, akkor már azelőtt lépne, hogy alá feküdnél, sőt, még hajlandó is lenne rád várni. :)


Itt te csak pótlék vagy, egy kaland, az asszony meg a biztos pont.


21/L

2017. máj. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!