Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők mit szeretnek jobban:...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mit szeretnek jobban: ha a férfi erős és megrendíthetetlen, vagy ha érzelemmel teli személyiség?

Figyelt kérdés

Egyes nők egyszerre akarnak mindent, de ez a két tulajdonság kizárja egymást. Vagy mindkettő csak félig van.


Melyik a jobb?



2017. máj. 28. 23:41
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Az önbizalom más téma.


Itt arról van szó, hogy ha egy férfi szeret téged, akkor egyrészt figyelmes, odaadó, érezteti veled, ugyanakkor ez gyengeség is, mert bármikor csúnyán megbánthatod. Sok nő szemében a pasi lecsökken, ha az kifejezi az érzelmeit.

A másik véglet, amikor ilyen szempontból nem tudsz rá hatást gyakorolni, mert erős és megrendíthetetlen, akkor egy stabil pont az életedben, valószínűleg az élet többi területén is, de ezzel az jár együtt, hogy érzelmileg elég primitív, nem érti meg az érzéseidet, nem szeret úgy igazán téged, de mentálisan erős, nem tudnád összetörni a szívét.


Ez persze a két véglet, de mivel a két tulajdonság kizárja egymást, ezért amennyire megvan valakiben az egyik, annyira hiányzik belőle a másik. Ha fele-fele, akkor mindkettő megvan valakiben félig, de csak félig.

2017. máj. 29. 00:18
 12/19 anonim ***** válasza:
93%

De hülye vagy.


Az érzelmek nem olyanok, hogy csak 3 liter lehet, és "fele-fele" kell legyen, istenem, mekkora ostobaság.


Az érzelmek felvállalása pedig erő. Sokkal nagyobb erő, mint menőzni meg keménykedni. Az az erős, aki sír, aki érez. Nem az, aki elfojt, pszichopatáskodik.

2017. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem értem mi a baj a félig féliggel?


Én ìrtam a megbàntòdàst, s szerintem az nem gyengeség. Egyébként szerintem a szikla szilàrd ember nem erős. Csak olyan amilyen. Ha valaki belül vérzik, mert hajlamos rà, de úgy is fel kel, teszi a dolgàt, s nem omlik össze, az erő.

2017. máj. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
17%

Szóval rájöttél végre, hogy a nők egy nem létező ideált kergetnek.

Végülis még csak néhány ezer éve volt, hogy a görögök is rájöttek ugyanerre, igazán nem vagy elkésve.

2017. máj. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Amúgy igen, ez a félig-félig liter gondolat menet elég beszűkült. Akkor a kérdező most hova sorolja magàt?
2017. máj. 29. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen is meg olyan is kicsit, egy nem létező ideàl? Egy ostoba ember ujabb önnön leminősìtése.
2017. máj. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
# 14 Arra már rég rájöttem, a kérdés csak arról szólt, hogy ha már kizárja egymást a kettő, akkor melyiket tartják fontosabbnak. Vagy mindkettőből lehet valamennyire, csak nem annyira, mint ami az "ideál".
2017. máj. 29. 00:41
 18/19 Noblesse Oblige ***** válasza:

ŐŐŐőőőőőőőőő..... és a bástya típus?


Én pont azt szeretem a páromban, hogy külsőre erős, határozott és kemény. De van gyengéd oldala is. Előttem nem kell takaróznia, felvállalhatja magát.

Meg szerintem a férfiak többsége nem egy fadarab vagy amőba. Nekik is vannak érzéseik, gondolataik, megviselhetik dolgok. És ezzel semmi gond nincsen.

Azért vagyunk egymásnak, hogy kívül adjuk az erőset, a bátrat, és amikor magunk vagyunk, akkor pedig az érzelmesebb oldalunkat. Nálam sokszor van, hogy akkor a mosolygok a legjobban a világ szemébe amikor a legszívesebben ordítanék a fájdalomtól, és senki nem látja azt az oldalam, amikor fáj a létezés is.

Ahogy a párom is egyedül hozzám bújik oda, és mondja el, hogy mennyire retteg, hogy a nagymamája meg fog halni. Vagy sírás közeli állapotba kerül amikor nekem beszél a másik halott nagymamájáról.


Szóval nekem valahogy nem kizárólagos, hogy egy férfi vagy faék vagy José Armandó. Én sem tudok őszinte lenni másokkal és megosztani a gondjaim, láttatni a sebeim, az csak a párom látja, és ő vigasztal, amikor azt érzem, minden teljesen felesleges. És viszont.

2017. máj. 29. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

12. Az az erős, aki akkor éli meg az érzelmeit amikor akarja, n3m pedig akkor amikor azok feszítik odabent.

30/f

2017. máj. 29. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!