Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy lány magánvállalkózó,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány magánvállalkózó, szakmájában sikeres már 21 évesen az előnyt jelent parkeresésben vagy a pasik inkább beijednek?

Figyelt kérdés
Azt veszem észre, hogy akikkel randizom azoknak fogalmuk sincs mit akarnak az élettől (ami tudom, hogy normalis mert sokan nem találják meg a helyüket az èletben), lehetséges, hogy elnyomva érzik magukat mellettem?
2017. jún. 6. 14:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Úgy gondolod, hogy elnyomod őket?
2017. jún. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
Nem nem nyomom el őket, de könnyen lehet kellemetlen ha rakerdeznek, hogy mit csinálok és vannak elképzeléseim a jövőmről valakinek meg nincs :/
2017. jún. 6. 17:12
 13/18 anonim ***** válasza:
Engem régebben sem zavart, most sem zavarna. Pár éve még csak sima alkalmazott voltam, ma magamért dolgozom. Szerencsére jól megy. Ez részben intelligencia kérdése hogy tudja-e kezelni a dolgot a pasi vagy sem. 37F
2017. jún. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Nem vagyok vállalkozó, de szeretem a szakmámat és sikeres vagyok benne középvezetői szinten.

A párom sem vállalkozó, de sikeres a szakmájában és nagyon szereti.

Kettőnk egyéni tervei, céljai összefonódtak, ketten munkálkodunk ezeken és a közös vállalkozás ötlete is felmerült, aminek lenne létjogosultsága.

Egyelőre mi az ami visszatart? Hogy fiatalok vagyunk és egy jó vállalkozáshoz (műszaki vonalon) szerintem a kezdő tőke mellett sok-sok tapasztalat és jó kapcsolati háló kell. Mi még egyikkel sem rendelkezünk, vagyis nem érezzük az "erőt" magunkban egyelőre ahhoz, hogy belekezdjünk valami olyanba, amibe jó eséllyel bele is buknánk még.

Más szintnek érzem és más szintnek mondjuk egy kisbolt, vagy szépségszalon megnyitását és vezetését, amiben szerintem a jelenlegi piacon sokkal kevesebb a kockázat.


Én mindig is felnéztem rá és szerettem, hogy vannak céljai. Ő is örült, amikor megtudta mivel foglalkozom és a mai napig felemlegeti, hogy az első randin azzal fogtam meg, hogy szeretettel, átéléssel beszéltem a szakmámról, ahogy ő is az övéről.

Igen, vannak olyan férfiak, akik mellett már az első találkozó alkalmával úgy éreztem, hogy simán feltudnám zabálni reggelire "szegényt". Az ilyen férfi egy kevésbé határozott, nyugisabb nő mellé való, de nem értéktelenebb, mint bárki más.

Nekem egy határozott, karakán férfira van/volt szükségem, aki meghúzza a keretet és nem veszi fel a papucsot, még is meghallgatja a véleményemet, emellett viszont nem engedi elhatalmasodni a határozott énemet.

2017. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 mikeXxX ***** válasza:
Azért ezt a marha nagy női egyet értést most megtörném kicsit saját szemléletemmel aki úgymond elnyomott férfi az tudtommal nem is férfi ez az első észrevételem aztán ott van az hogy valaki sikereres meg bla bla bla nos azt valljuk be mi is a siker ára az sok sok munka bizony amiért viszont a párodtól vennél el időt nos én ezért nem szeretnék hasonló nőt magamnak abban persze igazat adok hogy sok korodbelinek fogalma sincs mit akar de én megtanultam saját káromon a sok munka sem mindig siker az életben ! 37f
2017. jún. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Ez csak azoknak a pasiknak jelent problémát, akik sikertelenebbek nálad. Jön ez a duma, hogy biztos sokat dolgozol és ezért nem kell ilyen nő, de akinek vállalkozása van, az általában pont nem szakad meg a munkában :D Főleg, ha alkalmazott is van. Talán egy gyári munkás nő, aki dolgozik napi 8-12 órát, 3 műszakban, az kevesebbett dolgozik..?


Az a bajuk, hogy több pénzed van, sikeresebb vagy, de nyugi, egy veled egy szinten lévő vagy sikeresebb pasi erre inkább büszke is lesz. Pl rokonságomban nők között van tolmács, tanár és mérnök, értékesítési vezető stb. beosztású férjük van. Próbálj a saját szinteden válogatni, akkor nem lesz gond.

21L

2017. jún. 7. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ha korodbeliekkel ismerkedsz, akkor biztos, hogy hátrányban vagy, mert a többség 21 évesen még tanul, nem tudja, mihez kezdjen az életével, vagy ha nem, akkor vmi rosszul fizető fizikai munkát végez... szóval vagy azt éreznék, hogy elnyomod őket (meg de ciki, hogy a csaj ennyire öntudatos, meg többet keres nálam)... vagy el akarja magát tartatni. Lehet, hozzád inkább egy 25-30év közötti férfi illene, aból is az a fajta, akinek tényleg van ambíciója. Mondjuk 21-25 évesek között is van ilyen, de jóval ritkább, mert nincs annyi érett, tapasztalt közöttük.
2017. jún. 7. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Kedves 15-ös!

A sikert szerintem itt már definiálni kéne, mert nem mindegy, hogy miről beszélünk. Ha a párommal közös vállalkozásunk van, akkor egyértelmű, hogy mindketten szívünket lelkünket beletesszük és együtt dolgozunk az álmunkért. Szerintem ebben az esetben nem tekinthető úgy a dolog, hogy "elveszem a páromtól az időt", avagy ő tőlem.

Ha saját vállalkozásom van, amit a párom nem érez magáének, akkor természetesen ez már okozhat problémát.

Én sikeresnek érzem magamat egyszerű munkavállalóként a közszférában. Jó a fizetésem, megbecsülnek (ami a mai világban szerintem nagyon ritka), szeretek bejárni, szeretem a munkámat, a beosztottaim is kedvelnek és mindezek mellett délután 4 órakor úgy kiesik a munka a kezemből mint a huzat. Kivétel ez alól az, ha az embereim "jól léte" múlik a maradásomon, vagy mondjuk leakarok csúsztatni egy délutánt, ezért előre dolgozok. Szerencsére ilyen ritkán van. Vagyis ahhoz, hogy sikeres legyek, nem szükséges rengeteget dolgoznom.


Ellenben megjegyzem azt is, hogy a legjobb párosítás az, ha mindkét fél agyon dolgozza magát (vagy éppen egyik sem), mert ebben az esetben nincs mit elvenni a másiktól. :) Nem ül otthon a párom sem remegő lábakkal azon gondolkozva, hogy jó lesz-e ez így...

2017. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!