Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hasonlóan duci lány hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hasonlóan duci lány hol tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem itt akarok,csak kérdezem.



2017. jún. 7. 13:03
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
29%

Ha le akarom ültetni a kocsim, biztos téged hívnálak randira.

Nekem sok vagy. Nagyon sok.

2017. jún. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%

Ott ahol a többi lány is. Baráti körben, társkeresőn, szórakozóhelyeken.

A külső egy fontos szempont, szerintem ebben kiegyezhetünk, de fontosabb a belső. Hiába egy csinos nő, ha egy értelmes szót nem tudunk váltani. ÉS lehet valaki duci, ha egyébként minden percél élvezem a beszélgetéseknek, jó a humora, tudja mit akar. 27/f

2017. jún. 7. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
társat,de nem itt.
2017. jún. 7. 13:07
 4/28 anonim ***** válasza:
50%

Ő egy szimpatikus, szerintem helyes csajszi.

Hát, nem egyszerű, az a baj, automatikusan a legtöbb férfi könnyedebb kapcsolatra akarja majd, örüljön, ha van mit alapon.

Amúgy lehet bárhol, neten, az életben, csak közölje világosan, milyen kapcsolatot szeretne.

(a fogyást meg erőltetni kellene, mert később baj lesz...:( )

2017. jún. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
30%

#3 Remek dolog, ha jó lehet valakivel beszélgetni. Barátnak kiváló, csak éppen ez társnak rohadt kevés. :D

Mihez kezdjek vele, ha nem áll fel rá a farkam?

2017. jún. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
47%
#3 szóval ha csinos lány között nem találsz értelmeset, akkor jó a duci is? Elég érdekes vagy...meg ezek a sztereotípiák: csinos lánnyal miért ne lehetne jól elbeszélgetni?
2017. jún. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
68%
#7 Dehogy sztereotip. Csinos lányok között nem talál értelmeset, aki még össze is jönne vele. Capisce?
2017. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
57%
#8 igen, ez már valószínűbb magyarázat :D
2017. jún. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
29%

Kár ezért a csajsziért, pedig helyes pofija lenne...

Amúgy meg sehol és bárhol, vagyis akárhol találkozhat olyannal, akinek bejön az effajta alkat, habár mindenhol kevesen lesznek az ilyen ízlésűek...

2017. jún. 7. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
42%
A formás melleiből és a szép arcából látszik, hogy ha egy kicsit (vagy nem kicsit) fogyna, akkor tuti csaj lehetne belőle, akár egy 70 kilóval is. Nem értem, hogy ilyen lányok miért hagyják el ennyire magukat. :O Ismerkedni bárhol lehet (legkönnyebben csoportos órákon pl. angol, személyiségtréning vagy önkéntes programokon), ha nem akar/tud változtatni az életmódján, akkor hozzá hasonló alkatú pasikkal lenne érdemes ismerkednie. De én a helyében keresnék egy személyi edzőt és 180°-os fordulatot tennék, hogy leadjak jópár kilót, ami nem is inkább esztétikai, hanem egészségügyi okokból lenne fontos.
2017. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!