Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hasonlóan duci lány hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hasonlóan duci lány hol tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem itt akarok,csak kérdezem.



2017. jún. 7. 13:03
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
23%

#3 Másik dolog, hogy én egy ilyen testben pontosan inkább a belső nyomort látom szükségszerűnek, mint sem értéket.

Épp testben épp lélek, ahogy a régi mondás tartja.


Mennyit kellhet, egy ilyen lánynak kompenzálnia egy kapcsolatban, hogy helyre tegye azt a hatalmas deficitet, amit a világ terhe és megvetése ró rá?

Iszonyatos súllyal préselheti a korszellem és a nőideál a személyiségét, el sem tudom képzelni mekkorával.

2017. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. Én nem azt mondtam, hogy csinos nő= buta liba. Félreértettetek. Azt akartam mondani, hogy hiába néz ki valakijól, ha nem tudok vele beszélgetni. Persze hogy vannak jó nők, akik okosak és értelmesek.
2017. jún. 7. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok. És igen is vannak duci lányok, akiknek szép arca van és egyébként vonzónak találom őket, ez számotokra bármennyire is fura. Volt duci barátnőm és iszonyú jó volt vele a szex, és teljesen más miatt lett vége. De ez az én véleményem, az meg a tiétek.
2017. jún. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Én szivesen ismerkednék egy ilyen lánnyal.
2017. jún. 7. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
0%
Miért nem fogysz le?
2017. jún. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
93%

Kedves hozzászólók! A kérdező nem azt kérdezte, nektek tetszik-e a képen látható lány, vagy hogy ki undorodik tőle, hanem hogy hol tud ismerkedni :)

Válaszolva: én is ilyen lány vagyok, egyetemi diákkörből is volt barátom, illetve internetről megismerve is volt két párom.

2017. jún. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
17-es ment a zöld kéz,köszi!
2017. jún. 7. 14:42
 18/28 anonim ***** válasza:
0%
De miért nem fogysz le? Nem hiszem el, hogy ez az alak neked megfelelő.
2017. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
4%
Igényes pasinak nyilván nem fog kelleni(tudom manapsàg minden elhìzott fiatal làny/nő hormonzavaros,beteg és nem tehet róla),akinek nem jut punci talán szóba áll majd veled netes társkeresőkön.Az ilyen alkatú csajok vajon belegondoltak már abba,hogy hogy fognak kinézni 40 évesen?Kétlem...
2017. jún. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
0%
Nem akarsz itt ismerkedni, de az itteniektől kérsz tanácsot arra vonatkozóan, hogy hol ismerkedj xD Az agyad is el lehet zsírosodva pöpikét :DD
2017. jún. 7. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!