Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy hasonlóan duci lány hol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hasonlóan duci lány hol tud ismerkedni?

Figyelt kérdés

[link]


Nem itt akarok,csak kérdezem.



2017. jún. 7. 13:03
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Ott van a Feabie,ha mégse szeretnél fogyni vagy egyéb sima társkeresők,ha zárkózottabb vagy.Egy idő után ki lehet szűrni,ki az,akivel érdemes foglalkozni és annyi előnye van,hogy nem kell attól tartanod,hogy melyik fiúhaver fog rádstartolni.Vagy maradnak a baráti társaságok,ha közvetlenebb vagy.
2017. jún. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:
20-as miért is kéne itt ismerkednem? A kommentelők sem akarnak.
2017. jún. 7. 18:02
 23/28 anonim ***** válasza:

Hasonló testalkatú nőként mondom, itt ne! Jól látod, hogy itt nem érdemes. Szerintem amúgy tényleg bárhol, de amellett, hogy nagyban függ attól, hogy milyen a kisugárzásod egy ilyen alak mellé, nagyon nagy szerencse is kell, hogy olyan férfiakkal akadj össze a való életben, akik nem fognak egyből a barát kategóriába tenni az alakod miatt. Az én tapasztalatom 22 évesen, hogy nagyon nehéz így párt találni, jobb, ha megpróbálsz fogyni egy picit, én is ezt teszem, egyelőre inkább kevesebb mint több sikerrel, de nem szabad elkeseredni. Sok sikert! :)

22/L

2017. jún. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
34%
Így van. Nem sírni kell, hanem megszabadulni a fölösleges zsírtól.
2017. jún. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#16 és #Kérdező. A kérdés egyértelműen a "hasonlóan duci" "tud"-e "ismerkedni"-re hangsúlyos és a "hol" rész csupán költői benne (kihúzató).

Ezt elárulja a "tud" segédige alkalmazása. Mivel, ha valóban a "hol"-ra lenne a kérdés kihegyezve, akkor irrelevánssá válna a mondat első fele. Ezt a szándékot teljesen egyértelművé teszi a linkelt kép alkalmazása is.


Inkább objektív vélemény kérés ez, sem mint komoly kérdés a "hol"-ra vonatkozóan. Ez a legtöbb válaszolónak egyből, ösztönszerűen lejött. Persze lehetséges egy álnaiv, képmutató értelmezés, amiben ostobának bélyegezzük azokat, akik a valódi kérdésre válaszoltak. Így már is nem kell szembenézni ezekkel, mivel ostoba emberek írták a válaszokat, akik a kérdést se voltak képesek értelmezni, ugye?

Pontosan ezért szükséges még is a "hol" benne, hogy ez a önvédelmi mechanizmus elérhetővé váljon.


Arra kérnélek titeket ne nézzétek a publikumot teljesen hülyének. A jó kérdésre válaszoltak, akkor is, ha ez bizony fájhat.

2017. jún. 8. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
47%
Teljesen jo alakod van.
2017. jún. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
47%
Ugyanott ahol vékony lányok is, szórakozóhelyen, iskolábab/egyetemen, munkagelyen, interneten, mert sok pasi kifejezetten a duci lányokat kedveli. Engem is a telt lányok vonzanak, szeretem a gömbölyű formákat, és ugyanúgy pl edzésről, iskolából, egyetemen, buliban ismerkedtem. De van kifejezetten duci oldalak és fórumok is.
2017. jún. 8. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
47%

"Engem is a telt lányok vonzanak, szeretem a gömbölyű formákat"


Csak az a baj, hogy a képen lévő lány már nem telt, hanem durván kövér.

2017. jún. 8. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!