Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek barátnőmnek az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátnőmnek az egy éves évfordulónkra? 21/F.

Figyelt kérdés

21/F, 21/N.

Összeköltöztünk már lassan fél éve..sőt az évfordulóig már több is lesz az idő mint fél év.


Picivel több mint egy hónap van még az egy éves évfordulónkig, de már most ötletelek.

Arra gondoltam hogy kérek kölcsön egy autót ismerőstől, lefoglalok egy asztalt egy szél kis étteremben, elviszem kajolni, sétálni..persze ezek nem itt a városban valósulnának meg. Aztán miután hazaértünk megkapná az ajándékokat.

Egy csokor virágot, egy merci bonbont/csokit, vennék egy gyűrűt, de nem eljegyzési vagy fenetudja..csak úgy random, vennék egy pezsgőt hogy koccintsunk arra a napra, kapna egy párna amin rajta a dátum és az első közös képünk..meg írnék egy verset amit valamikor a gyűrű és a virág átadás környékén el is mondanék...fejből.

Vélemény ? Más ötlet ?

Halkan megkérdezem, hogy szerintetek Ő is fog venni nekem valamit ? illik egyeltalán vagy erre ne is gondoljak ?


2017. jún. 8. 04:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok ez. Gyűrű helyett meg bármilyen más ékszert vegyél esetleg hagyd ki, mert félreérthető. Mindenesetre a közös programot leszámítva ezek közül csak egyet-kettőt válassz.

30/f

2017. jún. 8. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok. Mi marad így a többi évfordulóra? Bőven elég a vacsi+virág/csoki.

Szerintem illik neki is venni. Legalábbis amikor én voltam ilyen helyzetben, mindketten megleptük a másikat valamivel.

2017. jún. 8. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Miért sok ?
2017. jún. 8. 05:52
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt elhalmozod, ezzel pedig elkényezteted ami hosszú távon nem jó. Másrészt gondolj bele, hogy ha te adnál neki egy nyakláncot tőle meg kapnál egy párnát egy közös programot egy szopatáskuponfüzetet egy parfümöt és egy összeállítást mondjuk a kedvenc nassolni valódból vagy söreidből, nem éreznéd azt, hogy aztaq... most rendesen túllicitáltak ? A kevesebb néha tényleg több. Esetleg mindezek helyett menjetek el egy hétvégére valahova. És akkor egy dolgot adtál és mindketten örültök.

30/f

2017. jún. 8. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van... ez tényleg nagyon sok. Szerintem a közös vacsi önmagában is elég, maximum még egy virág mellé és akkor már nagyon formális vagy.

A gyűrűt hét szentségre hagyd ki, amíg nem kéred meg a kezét, eszedbe ne jusson gyűrűt ajándékozni. Tabu.

2017. jún. 8. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Túlon túl sok. A gyűrű meg felejtős. Próbálj minimalistább lenni!
2017. jún. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most ellövöd 5 év ajándékötleteit. Nem hinném, hogy ilyen nagy és sok ajándékra számít, szerintem már annak is örül, hogy emlékszel a dátumra és veszel neki egy csokor virágot vagy vmit
2017. jún. 8. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekünk is nemsokára lesz az egy éves évfordulónk, mi csak kajálni megyünk és bőven elég :) nőként is azt mondom, ez túl sok.
2017. jún. 8. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Más ötleteket is elfogadok, nem csak a fent felsoroktak közül lehet úgymond választani.
2017. jún. 19. 04:34
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát ez tényleg sok. Szerintem menjetek el kettesben valahová egy hosszú hétvégére. Vagy vidd el vacsizni, utána pedig otthon adj neki egy rózsát/csokit, masszírozd meg, szexeljetek. Ennyi bőven elég, nem kell elhalmozni mindennel. Gyűrűt pedig eljegyzéskor adj csak. Hogy néz már az ki, hogy kap egy gyűrűt, de majd szabatkoznod kell, hogy ez nem eljegyzési gyűrű, csak egy sima?! :D

20N

2017. jún. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!