Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek barátnőmnek az egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek barátnőmnek az egy éves évfordulónkra? 21/F.

Figyelt kérdés

21/F, 21/N.

Összeköltöztünk már lassan fél éve..sőt az évfordulóig már több is lesz az idő mint fél év.


Picivel több mint egy hónap van még az egy éves évfordulónkig, de már most ötletelek.

Arra gondoltam hogy kérek kölcsön egy autót ismerőstől, lefoglalok egy asztalt egy szél kis étteremben, elviszem kajolni, sétálni..persze ezek nem itt a városban valósulnának meg. Aztán miután hazaértünk megkapná az ajándékokat.

Egy csokor virágot, egy merci bonbont/csokit, vennék egy gyűrűt, de nem eljegyzési vagy fenetudja..csak úgy random, vennék egy pezsgőt hogy koccintsunk arra a napra, kapna egy párna amin rajta a dátum és az első közös képünk..meg írnék egy verset amit valamikor a gyűrű és a virág átadás környékén el is mondanék...fejből.

Vélemény ? Más ötlet ?

Halkan megkérdezem, hogy szerintetek Ő is fog venni nekem valamit ? illik egyeltalán vagy erre ne is gondoljak ?


2017. jún. 8. 04:52
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
De pont a hét közepére esik..az meg hogy hétvégén "bepótolni" az olyan fura lenne. Ha előtte való hétvége, akkor még nem aktuális...ha az utána való hétvége, akkor meg az lesz hogy tuti elfelejtettem, és csak helyrehozni akarom...
2017. jún. 20. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!