Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, kizáró ok ha egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, kizáró ok ha egy nő nem akar gyereket soha?

Figyelt kérdés

2017. jún. 8. 21:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
87%
Nálam is előny, én sem akarok sohasem:).
2017. jún. 8. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Érdekes, hogy lepontozták valakik azokat, akik igazat adtak a kérdezőnek. Miért fáj ennyire egyeseknek, ha valaki boldog, teljes életet tud gyerek nélkül is élni?
2017. jún. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
19%

Nálam az, egyrészt, mert én szeretnék, másrészt meg szerintem ilyen dolgokban nem igen lehet döntést hozni, hacsak nem egészségügyi akadálya van. Ki tudja 10 év múlva nem gondolja-e meg magát, mire én már elfogadtam a dolgot, ha ez lehetséges.

30/f

2017. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Feleség mellet szeretőnek jó leszel.
2017. jún. 9. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
50%
#12: érdekes, én pont azt látom, hogy nullára lettek azok pontozva, akik le merik írni, hogy szeretnének gyereket... Miért ciki ebben a témakörben az, ha egy fiú/férfi szeretne családot? Ezt már többször megfigyeltem itt.
2017. jún. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
83%

Nem. Én örülnék egy olyan nőnek, aki nem akar gyereket.


29/F

2017. jún. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
82%
Mert a gyerek születése utáni 3 éven belül úgyis elhagyja a családját.
2017. jún. 9. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha mindenki így gondolkodna, hogy nem akar gyereket, akkor már kihalt volna az emberiség. :) Ebből is látszik, hogy ez egy természetellenes hozzáállás, az emberi lét fenntartásához kell. Ott valami félrecsúszott fejben annál az embernél, aki nem akar gyereket. Már csak ezért sem venném komolyan az ilyen nőt. Ő maga sem született volna meg, ha a szülei nem vállalták volna.
2017. jún. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:

"Ha mindenki így gondolkodna, hogy nem akar gyereket, akkor már kihalt volna az emberiség."

Ne általánosíts. Van aki akar, van aki nem, van aki többet is, van aki megelégszik egyel. Attól, hogy valaki úgy gondolja, nem akar egyet sem, van más sok olyan aki viszont úgy gondolja 10-et is bevállalna. Nem vagyunk egyformák, ezért nem gondolkodhat MINDENKI így.

"Ebből is látszik, hogy ez egy természetellenes hozzáállás" Miért az? Sokkal inkább ésszerű hozzáállás, mert nem akar a semmire vállalni vagy más dolgot helyez előtérbe. Mondjuk a saját jövőjét a nyomor helyett.

"Ott valami félrecsúszott fejben annál az embernél, aki nem akar gyereket. Már csak ezért sem venném komolyan az ilyen nőt." Valószínű, hogy az ilyen nő sem venne komolyan téged :)

"Ő maga sem született volna meg, ha a szülei nem vállalták volna." Az, hogy a szülei vállalták, nem azonos azzal, hogy szerették is volna. Honnan tudod, hogy nem véletlen sikerült. Ha pedig nagyon is akarták és meg is voltak hozzá a lehetőségeik, miért is tették rosszul?

Az, hogy egy nő nem akar gyereket, több kérdést is felvet. Pl lehet, hogy csak ő maga nem akarja megszülni, de szívesen fogadna örökbe. Talán van elképzelése a jövőjéről, amibe nem fér bele a gyerek, legalább is abban a pillanatban.

Én előnyben részesíteném az olyat aki nem akar, mert sokkal életképesebb és nyíltabb, mint aki sunyiban felcsináltatná magát, aztán a nyakába varrja anyagilag évekre.

20 évesen azt mondtam, majd később akarok. 30 évesen is azt mondtam, majd később, még nem érzem magam készen rá. Most 40 vagyok és még mindig ez a véleményem. Majd 10 év múlva kiderül meddig gondolom így. Viszont az tény, hogy soha nem mondtam ki, hogy nem akarok.

2017. jún. 16. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!