Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka, hogy a nők a magas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka, hogy a nők a magas pasikra buknak?

Figyelt kérdés

2017. jún. 9. 18:04
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Pedig Andy Vajna sem túl magas.
2017. jún. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Lazy Lover ***** válasza:
57%
így vannak kódolva
2017. jún. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
vonzóbbak, mint a 160 centis pasik
2017. jún. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
44%
Miért? Talán a nálunk kisebb törpékre kellene? Őszintén hogy néz az ki...
2017. jún. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
19%

Miből jutottál erre a következtetésre?

Miért általánosítasz?


Engem pl nem érdekel, milyen magas, mert amúgy is alacsony vagyok. Nem ettől lesz valaki jó társ vagy jó az ágyban.

2017. jún. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
7%

szóval téged nem érdekel, mert úgyis magasabb nálad, mert te alacsony vagy. :D

azért érdekli őket, mert velük biztonságban érzik magukat, erősnek tűnnek, úgy érzik meg tudják védeni őket ha baj van. ez pedig vonzó a nőknek.

2017. jún. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#4 , #5, #6 Nem tudom miért kötekedtek...


Én lány vagyok,alacsony 155cm, nekem 160-173cm közötti pasik jönnek be. Csak nem értettem a többi nő miért a magasokra bukik...Csak megkérdeztem,azért még nem kéne kötekedni....

2017. jún. 10. 12:47
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez általánosítás, de az tény, hogy egy magas és izmos férfi férfias LÁTVÁNYT nyújt. Ez az első benyomás, ezt értelmetlen lenne vitatni. És az egyszerű felszínes nőknek ez már elég is, más igényeik nincs is. Komolyab, magasabb értelmi szinten már sokadik szempont az intelligencia, humor, egzisztencia, világkép mögött. A biztonságérzet, megvédés pedig a felszínességet rejtegető kifogás, mert biztonság érzezet nem a magasságoddal, hanem a magabiztosságoddal, viselkedéseddel nyújtasz. Én legalábbis nem éreztem magam még férfiasabbnak attól, hogy lenéztem egy lányra.
2017. jún. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
66%

Én 168 vagyok, a Kedves 166. Férfias, okos, és nem érdekel, hogy alacsonyabb.

Attól szeretem, az ágyban más centi számít (hálisten ott sem túl nagy, pont jó), egyébként meg izmos, erős (70-80 kilót elbír), és rohadt gyors, mert atletizál.


Ennyi, sokkal vonzóbb, mint egy magas-vékony srác.

2017. jún. 10. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!