Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok ha a párotoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ha a párotoknak ilyen ízlése lenne?

Figyelt kérdés

[link]


Ha elmegyünk egy olyan plakát mellett amin ilyen modell van és azt mondom az a nő úgy néz ki mint egy anorexiás rávágja a párom hogy nem, jól néz ki neki ez jön be.

Meg hogy a lapos beesett hasú nők az ideálisak.

Én is vékony vagyok de közel sem ennyire.

Múltkor a parkban láttunk egy ilyen sovány lányt mint a linken szereplő modell erre rávágja annak a csajnak átlagos a testalkata, nincs azzal semmi gond.

Komolyan nem értem hogy lehet egy férfinak ez vonzó? Mert ha lenne mit fogni rajta akkor megérteném.


2017. jún. 9. 23:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
43%
2017. jún. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%
Azt hogy beteges ízlése van,fogjon magának csontváz testű lányt. Sajnos vannak ilyenek köszönhetően a médiának.
2017. jún. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
86%

Párod anno nem volt nagyon kövér vagy nem-e népbetegség a családjában az összes kövérséggel kapcsolatos betegség?Tehát minden 2. rokon infarktusba vagy cukorba halt bele,stb. Mert általában ilyenkor vonzódik egy férfi a szinte anorex nőkhöz.

Vagy ha nagyon feminin az egész pasi és neki ciki,hogy a nő férfiasabbnak tűnik nála.Vagy ha nagyon vékony a csávó.

2017. jún. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Állítólag gyerekkorában dundi volt.

Igen kicsit feminin típus.

Sőt, a családjában senki se vékony!

2017. jún. 10. 00:03
 5/27 anonim ***** válasza:
nagyon meglepne
2017. jún. 10. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
80%

Mar reg nem lennek vele. Es nem elsosorban azert mert ez beteg a reszerol, hanem mert valoszinuleg en szamara nem is vagyok az ideal.

Persze elismerem, senki alkatan nem kell gunyolodni, de az anorexiasokat ne nevezzuk mar vonzonak, mert nem az, foleg ha lelki hatteret is figyelembe helyezzuk.

2017. jún. 10. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
52%
Hol látsz te ilyen plakátokat? Én még az életembe nem láttam ilyet se hasonlót, amúgy sem alkalmaznak ilyen vékony modellek sehol
2017. jún. 10. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
8%

EZ nem csontsovány. Én 168/52 vagyok, jó étvágyam, soha életemben nem fogyókúráztam.

A csontsovány nem az, ami linkelt nagy képen látható.

2017. jún. 10. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
14%
Inkább fogyj le hájbébi.
2017. jún. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
84%
Ha ez átlagos akkor én egy elhízott malac vagyok.
2017. jún. 10. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!