Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit szólnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit szólnátok hozzá, ha a párotoknak lenne egy ilyen lány barátja?

Figyelt kérdés
Évek óta jóban vannak, nem történt köztük semmi. De a lány napi szinten benne van az életében, ingyen beszélnek telefonon, ezért sokszor hívja, messengeren is írogat neki. Mindent tudnak egymásról, ha történik valami a párommal neki és nekem is elmondja. Ha nem tud dönteni pl. hogy milyen ruhát vegyen, lefotózza és neki is és nekem is átküldi. Ismeri a barátom családját és a munkahelyén is pár embert, teljesen közös a baráti társaságuk. Feljár a barátom lakására, kocsikáznak együtt, vásárolgatnak. A múltkor egy másik városban volt mindkettőjüknek dolga, elvitte a lányt, majd megvárta és hazahozta. És persze ne ilyen bányarémet képzeljetek el, kicsit kihívóan is öltözködik. A barátomnak mondtam, hogy zavar ez a helyzet, ő azt mondta hogy nem fogja az egyik legjobb barátjával megváltoztatni a kapcsolatát. Egyszer ajándéka is ugyanazt a dolgot vette nekünk, bár én kaptam mellé pluszban még mást is. Szerinte ezeknek a dolgoknak "nincs jelentősége". Mit tegyek, teljesen ki vagyok borulva.
2017. máj. 8. 17:00
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt már nem tolerálnám. Az, hogy mondjuk havi 1-2 alkalommal beülnek valahova meginni valamit, meg néha váltanak pár szót, oké, de nekem ez sok lenne.

Ultimátumot adnék neki.

2017. máj. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
100%

Hat ez elég durva, megis hogy bírod? en mar dobtam volna a srácot ha ilyet mondott volna, vagy direkt en js ezt csinálnám valami fiú haverommal meg néznem neki mennyire tetszene :D

Szerintem szexelnek is..akik ennyire ossze vannak nőve ..megvan ra az esély

2017. máj. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:

2. vagyok

en fel adtam egy ugyan ilyen barátságot a paromer mer ot js zavarta

nekem a párom volt fontosabb ..

de nem vagyunk egyformák

2017. máj. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
Sztem több van köztük mint barátság.... Mióta vagytok együtt?
2017. máj. 8. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
100%
Azon kívül, hogy (elvileg) nincs köztük testi kapcsolat, olyan mintha a másik barátnője lenne. Én sem tolerálnám.
2017. máj. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:
Egyébként a barátom már 30 éves, és nem akar változtatni. Úgy érzem, hogy nem tud kialakulni az a meghittség ami kellene, mert tudom hogy vele is mindent ugyanúgy megbeszél. Meg tényleg van, hogy órákat együtt vannak..
2017. máj. 8. 17:22
 7/36 anonim ***** válasza:

Ismered személyesen? Csináltok együtt is programot? Ahol te is ott vagy, nem csak a csaj. Ha nem, akkor az cink. Csak barátot nem szokott senki ennyire rejtegetni.

Mondjuk az is árulkodó, hogy ugyanazt kaptátok tőle. Elvileg nem ugyanazt jelentitek a pasinak.


Egyébként pedig ha zavar, és nem akarod ezt tolerálni, akkor szakíts. Felesleges ezt elemezgetni, hogy tízes skálán mennyire haveri a viszony. Téged bánt, neked nem jó, akkor nem kell elviselni.

2017. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
Ha van eszed dobod, aztan legyenek együtt boldogok.. tudom könnyű mondani de ne csinalj mar hülyét magadból !
2017. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Ez nekem nem férne bele, ultimátumot nem adnék, mert akkor én lennék a gonosz, aki szétválasztja ezt a nagy barátságot és egyébként is 99%, hogy folytatódna, csak a hátam mögött egy idő után. Úgyhogy egyszerűen csak elmondanám, hogy nekem ez így nem megy és szakítanék
2017. máj. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
63%
Dobd ki,bármennyire is nehéz ez már tulzás ne légy buta h elhiszel mindent neki
2017. máj. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!