Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen egy átlagos pasi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 17:48
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
71%
A bikicsunáj pl jóképű lenne,ha nem lenne ilyen hülye. :)
2010. máj. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
54%
és a Tabáni Pityu?
2010. máj. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
56%
A Tabáni nem jóképű,de szépen tud nézni,szép a szeme és ez teszi őt vonzóvá! Szenvedélyes lehet, biztos jó az ágyban szerintem!
2010. máj. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
56%

18:10: És mi van, ha nem apuci pénzéből veszi a márkás cuccokat? Na meg akkor, ha éppen pont márkásabb cuccok tetszenek meg neki?


Én is utálom a két lábon járó hirdetőtáblákat, de azért nem ítélek el senkit, mert márka cuccokban jobban érzi magát.

2010. máj. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
85%
Képzeld énis jól érzem magam márkás cuccokba, és nem mondtam h bárkit is elitélek, csak a csakmárkás cuccokat vselő egyéneket eléggé nem birom. De nem szokásom itélkezni, és ha nem tévedek az volt a kérdés hogy "SZERINTETEK" úgyhogy ez csak egy "szerintem" címszó alatt futó vélemény volt, bocs ha valakinek megsértettem a márkavallásást.
2010. máj. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
diszkóboj
2010. máj. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
.--'
2010. máj. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
nem átlagtalan
2010. máj. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:

2 kéz 2 láb 2 szem 1 törzs 1 fej 1 pisilő ennél átlagosabbat nem tudok


21/f

2010. máj. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Hát én eben a témában lehet negatívnak tünök pedig nem vagyok pesszimista...csak tapasztalt optimista

Tehát:

szerinetm az átlag szó magába foglalja azt a kifejezést hogy nagy többség.Férfiaknak a nagy többsége pedig:Alap higiénia,napjában 2X fogmosás,nagy mellű nők az iálomideáljaik,hazudnak,nem megbízhatóak,ágyba vinnék a legjobb barátnődet,lelkiismeretfurdalás nélkül megcsalnak,ha meg nem akkor rendszerint másra gondolnak szex közben....önzőek,nem tudnak mosogatni,patriarhálisak,autót lízingelnek,ami a fizetésük 70%-át elviszi,anyukájával lakik,ha mégse akkor haverokkal albérletben/ez sem jó,Mert a legyet is röptében/Ha egyik sem akkor nős,aki vagy válófélben van,vagy csalni szeretné a feleségét...stb

A nem átlagos pasi az akit nehéz megtalálni,ezért vanm ennyi szingli nő és ennyi válás...a nem átlagos pasi az aki ritka mint a fehér holló,kedves,odaadó,nem volt volt 10-nél több szexuális kapcsolata,dolgozik rendesen,nem vesz fel autóhiteleket/lehet trabantal jár,de az legalább ki van fizetve/eltud vinni vcsorázni úgy,hogy utána nem kell a számla felét kifizetned!gondoskodik rólad,szeret téged,hűséges és kedves...stb

tehát az átlag pasit felejtsd el!abból akad bőven!

2010. máj. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!