Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Szerintetek milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek milyen egy átlagos pasi?

Figyelt kérdés
2010. máj. 18. 17:48
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos van igazság az előzőben. A többség talán ilyen. Az átalagos szó másik (unalmas stb.) értelmezése pedig egész átértékelődik, ha közelebbről megismersz egy fiút. Kifejezetten egyedi, vonzó macsóról is kiderülhet, hogy átlagon alul unalmas, és nem feltűnő fiúról pedig, hogy átlagon felüli a kedvessége, jósága, szeretete és hűsége. Persze az "átlagos" csajok a "nem átlagos" pasikat keresik, aztán koppannak.
2010. máj. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
a kifelyeztten egyedinek tűnő vonzó macsót is az átlogasak közé sorolom...csak ezt elfelejtettem
2010. máj. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
54%

"átlagos pasi az aki ritka mint a fehér holló,kedves,odaadó,nem volt volt 10-nél több szexuális kapcsolata,dolgozik rendesen,nem vesz fel autóhiteleket/lehet trabantal jár,de az legalább ki van fizetve"

Persze, mert a noknek pont erre van igenye...

Get your head out of your ass...

Persze valoszinuleg itt is az atlaggal van baj. De komolyan, kit lattal trabanttal becsajozni. Meg egyebkent az is erdekes, hogy meg ha nem is vesz fel autohiteleket, de autoja azert mindenkeppen van. Az nem merul fel, hogy tomegkozlekedessel jar, mert esetleg kornyezettudatos :D

2010. máj. 22. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
87%
Csak az átlagos, akit nem ismersz igazán. :) szerintem.
2010. máj. 22. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
54%
Átlagos: a legtöbb ember átlagos, közepes. Nem magas, nem alacsony - nem kövér, nem sovány, - nem szép, nem csúnya, - nem műveletlen, de nem is művelt..stb.... átlagos.
2010. máj. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%

01:48-nak:

ha valaki azért jár tömegközlekedéssel,mert környezetvédő,akor az az ember már nem átlagos!!!KÜLÖNLEGES!!!és nekem biztos nagyon tetszene!!!Szeretem az ilyen embereket és én is mindig így gondolkoztam...nem csinálok valamit helytelenül csak azért mert mások is azt teszik!!!Én például összeszedem zacskóval a kiskutyám utána kutyakakit,pedig mások nem teszik itt ezt!/az éves szinten minimum 365 kupac kutyagumi!!!!már asszem ezzel kevesebb lesz a városunkban! Tehát az átlagos emberek nem így cselekszenek!!Nem vagyok átlagon felüli,de nem vagyok átlagos sem....-csak próbálom példákkal elmagyarázni milyen az átlagos..

sajnos ma Magyarországon az átlagos embereknek a dolgokhoz való hozzáállása nem igazán jó!!Jó lenne ez végre fordulna... sajnos ezek a dolgok kihatnak a párkapcsolatokra is...van egy bizonyos NORMAéa az emberek eszerint élnek...ha valaki próbál helyesen viselkedni azt kinevetik...ha egy férfi gyesen marad a gyerekével és az anyuka megy vissza dolgozni.kinevetik...ha éjjel felkel a gyerekéhez és ő teszi tisztába,kineveteik...ha lerakja az autóját és tömegközlekedéssel jár lehülyézik...ha megtehetné,hogy drága autót vegyen ,de a környezetvédelem miatt nem vesz csak kerékpárt,kinevetik...és még sorolhatnám!!!

Sajnos nehéz ma nem átlagosnak lenni!!Tökmindegy nő,vagy férfi az illető!!A nem átlagosakra rányomják a "csodabogá"jezőt...Pedig nem értem miért baj az,ha egy férfi klasszikusan udvarol,ha virágot vesz?Ha fontosabb neki a kedvese mint a a nem csalja meg a feleségét,ha környezettudatos?Ha segít az állatmenhelyeken egy szóval más mint a többi...mert nem átlagos???

2010. máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
a 11:23-assalértek egyet:)
2010. máj. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

A nőnek mi kell? Hogy ne egy átlagos pasival járjon, aztán sír hogy csalja a pasi. Nekik rendes pasi kell, de ha rendes pasija van, a nő csalja meg, mert unalmas.

32/N

2010. máj. 24. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
54%
11:59 - Valami hasonlot probaltam en is kifejezni :D
2010. máj. 25. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:

Szép napot mindenkinek!


Nincs olyan, hogy átlagos pasi,mert minden ember egy külön egyéniség saját érzésekkel, gondolatokkal, bármilyen hétköznapiak is azok a gondolatok, szerintem csak átlagos életet élő pasiról lehet beszélni. Az arcról lehet sok mindent meglátni az egyes embereknél: akinek a lelke szép, annak az arcát is megszépítik a nemes gondolatok, mégha nem túl szép arc-, illetve testformát is örökölt őseitől.


Üdv.: heidfeld67 a Honfiról

2010. máj. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!